Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat úgy ismertem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat úgy ismertem meg hogy megszerezte a telefonszámomat valahonnan. Nem merem tőle megkérdezni hogy milyen módon jutott el hozzá a számom. Van valakinek valamilyen ötlete hogy hogyan szerezte meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű kérdez meg. Én pl. a barátnőmét úgy szereztem meg, hogy a barátnője telefonjába benne volt a száma én pedig megjegyeztem. De lehet többféle módja, telefonkönyv, számítógéppel... Ezt meg kell kérdezni tőle. A mai világba elég sokféle képen lehet, Főleg ha találékony az ember. (Vagy a más eszét kihasználjuk....:P:S:O
2009. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
régóta együtt vagytok?nem hagyott ez foltot a kapcsolatotokban.nekem is volt egy ilyen srác,de azért nem volt komolyabb vele,mert hazudott az elejetöl fogva,nekem azt mondta elütötte a számot,ja mondom persze.utana mondta ha már igy történt milyen kedves a hangom,megismerne..társkeresön akkor fent voltam,beszeltem egy lánnyal,neki adtam meg a számom,ebböl gondolom hogy ő volt fent lány néven.
2009. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mokásan kérdezd meg töle. "Amúgy honnan is van meg a számom? Furcsa vagy te nekem". De amúgy nem mind1? szereted?ha ö is szeret simán elmondja mivel már semmi jelentösége nincs:)
2009. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megszerezhette netről, tudakozón keresztül, haveron/bnőn/baráton keresztül...

Ha biztos akarsz benne lenni, akkor kérdezz rá.:) Nem fogja leharapni a fejedet, és nincs benne semmi gáz. Én is rákérdeznék a helyedben.

2009. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó elárulom hogy kérdeztem tőle és azt mondta hogy egy haverja adta oda neki.Meg vannak közös ismerőseink is.
2009. ápr. 12. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mennyi ideje vagytok együtt,de szerintem egy jó párkapcsolatban ez nem kérdés,hogy hogy kérdezd meg tőle, és az sem, hogy ő őszintén válaszol.
2009. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy az egyik szomszédom adta oda neki, aki akkor még az ő lakóhelyén dolgozott.Igaz én azzal az ismerősömmel nem beszéltem telefon meg sms-ben sem előtte kb. 1,5 évvel.Ezért nem tudom hogy ő adhatta e oda neki.

Vélemény?

2009. ápr. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!