Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapja vagyunk együtt. Szeretjük egymást. Nemrég a főnöke bemutatta egyik ismerősének, aki ezután megszerezte a számát. Felhívta, beszélgettek, azóta naponta beszélnek, smseket írnak egymásnak. Nem szeretném elveszíteni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Beszéltünk a dologról, mondtam neki, hogy aggaszt a dolog, és tudom, hogy mit szeretne az illető. Párom azt mondta, hogy ő is sejti, hogy mik a szándékai, de nehezen tudja lerázni az ilyeneket. Legutóbb azt mondta, hogy megmondta az illetőnek, hogy hagyja békén. De a hívások és az sms-ek továbbra is mennek... Én megbízom a barátnőmben, nem nézegetem a telefonját, csak párszor megjegyzem, hogy már megint ő volt.. Stb. Még soha nem voltam hasonló helyzetben, ez az első komoly kapcsolatom.
2008. jún. 11. 18:17
 1/2 anonim válasza:
64%
A nők ilyenek,szeretik ha körülrajongják őket,talán neki is jólesett hogy valakinek felkeltette az érdeklődését...szerintem szeret csak hát elvégre ő is nőből van!Szerintem semmi komoly,de az lenne a legtisztább ha leülnétek és őszintén megbeszélnétek
2008. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Túltettem magam a dolgon, újra elkezdtem bízni benne, és a 19-én elhagyott.
2008. júl. 1. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!