Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nem értem. Vajon csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem értem. Vajon csak azért éreztem furának, mert neten keresztül beszéltünk?

Figyelt kérdés

Ebédszünetemben egy szállodába járok ebédelni. Észrevettem és mondták is, h tetszem a recepciós srácnak. Bejelölt face-n és teljesen nyilvánvalóan udvarolt üzenetben és egyszer beszéltünk chaten is. De nekem olyan fura volt az egész. A "szia"-n kívül élőben nem is beszéltünk soha. Chaten pedig úgy éreztem, h nem mindig ért meg engem és én sem értettem meg mindig teljesen... Mit tegyek? Tetszik, de kicsit félek tőle..., nem érzem a tiszta vonzalmat, sőt

jelen pillanatban más is tetszik... Mit gondoltok?

19/L


2011. aug. 12. 10:24
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

Ha érdekel, akkor találkozz vele élőben. Ott majd kiderül, hogy milyen ember valójában. Utána dönts!


Ha nem érdekel annyira, akkor mondd meg neki őszintén, hogy nem érzed, hogy lehet ebből bármi és lépj tovább. Csak az időt ne húzd!

2011. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, h szívesen megismerném, de élőben. És kezdeményezett is egy találkát, de sajnos a szabadnapjaink pint ütik egymást.

Szeretnék egy esélyt adni ennek a lehetséges kapcsolatnak. Ha egyáltalán nem lenne vonzó számomra, biztos lehetsz benne, h vissza se igazoltam vna...

2011. aug. 12. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

egy délelőttöt vagy délutánt vagy estét csak össze tudtok egyeztetni:) vagy csak simán, ebédszünetben együtt kajáltok.

szerintem vágj bele, ismerkedj vele!

2011. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!