Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyzkds kérdése:

Bele lehet szeretni valakibe msn-en és telón keresztül? Ha igen, akkor lehetséges ez?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, és a saját magam analizálása során arra jutottam, hogy muszáj szeretnem valakit, aki engem is szeret.

Pár hete összeismerkedtem egy lánnyal msn-en, később egy csomót telefonáltunk és én már rég szeretnék vele találkozni, de valamiért sosem ér rá.

Vagy beteg, vagy rokonok jönnek, vagy valami más. De mindig írja, meg mondja, hogy szerelmes belém, ezt én is mondom neki, de ha találkozóról beszélnék, akkor vagy azt mondja, hogy hétköznap nem ér rá (nem szeretné, hogy úgy lássam, hogy rohan és ideges; erre reflektáljatok valamit, hogy lehetséges-e, hogy csak emiatt nem akarja, hogy lássam).

A másik, ami érdekelne, hogy szerintetek csak azért érzem úgy, hogy szerelmes vagyok belé, mert szimpatikusnak tűnik, vagy tényleg ezt szerelemnek hívni?

Illetve, hogy érdemes-e várnom rá heteket, vagy nem tudom, mennyi időt, mert tényleg ilyen elfoglalt (de akkor, ha összejövünk, hogy leszünk majd együtt heti egyszer?) vagy próbáljak meg elhidegülni tőle és bulizni menni összeszedni valami érzéketlen ribancot. De akkor meg attól félek, hogy mivan, hogyha komolyan gondolja a dolgot és tényleg nem ér rá. Akkor az mindenkinek rossz.

Néha elhiszem, hogy velem lesz, és akkor nagyon boldog vagyok, de 15 perc múlva az jár a fejemben, hogy nem lesz belőle semmi, vagy csak játszik velem (am már beszéltem a bátyjával is, vele is teljesen rendben kijönnék) és ettől teljesen elkeseredem.

Kösz, ha válaszoltok


2011. okt. 27. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, ez csak lelkesedés, fellángolás. Persze lehet belőle később szerelem, de ahhoz élő ember kell. Csalódás is lehet belőle. Nem tudhatod előre.
2011. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne, akkor találkozna veled? Igen!

Vagy tényleg szeret, és azért nem akar veled találkozni, mert nem saját képpel dolgozik,

Vagy jó móka neki.

Ha számomra fontos valaki, akkor nincs hetekig vagy ki tudja meddig tartó kifogás.

Amúgy nagyon kis százalékban kapod azt, amit az agyad elhitet veled neten keresztül, és telefonon, de természetesen ellenpélda is létezik.

2011. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A neved kezdőbetűje nem R. véletlenül?? Hanem?
2011. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ha nem gond, nem írnék nevet

de az biztos, hogy nem R.

nem szeretném, ha bárki is befolyásolódna miattam


És akkor szerintetek hagyjam a fenébe az egészet, és menjek diszkóba, meg házibuliba? Azzal meg az a bajom, hogy egyáltalán nem vagyok ilyen bulizós, meg überpartyface. Inkább visszahúzódó.

2011. okt. 27. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem épp válasz a kérdésedre, de leírnám az én tapasztalatomat... Én lassan 10 hónapja beszélgetek egy fiúval msn-en minden egyes nap, mikrofonnal, szóval halljuk is egymást ugyebár. Bennem ha nem is szerelem, de egy hihetetlen erős kötődés kialakult iránta, szerintem kijelenthetem, hogy szeretem- ha még csak nem is szerelemmel. Sajnos sosem találkoztunk, túl messze lakik, és nem tudtuk megoldani egyéb problémák miatt sem a találkát.

A te esetedben nekem kicsit furcsa, hogy a lány mindig halogatja, kifogásokat keres. Ha tényleg szerelmes lenne, lemondana mindent, csak hogy végre láthasson(magamból kiindulva)... De lehet én tévedek.

Én azt mondom, hogy semmiképp ne egy buliban próbálj felszedni valakit, nem éri meg, meg ott amúgy is 95% hogy csak egy kis "partyribancot" szedsz össze, aki hosszabb távon semmit nem jelent neked majd. Ha gondolod írhatsz privátot, szívesen elbeszélgetek veled erről...:)

2011. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ment a privi
2011. okt. 27. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet! Ilyenkor csak egy félig ábrándos képbe leszel szerelmes nem a valós lányba!
2011. okt. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk is így volt. MSN-en dumáltunk még csak, meg egymásnak küldünk képeket. Én már akkor szerelmes voltam. Találkozgattunk és kialakult a dolog. Bár ő neki kis időbe tellett míg szerelmes lett, de megérte!:)

Ennek már több mint 3 hónapja.

Szerintem ne add fel! Kérdezgesd mindig,hogy Ő mikor ér rá.

2011. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!