Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom barátnője tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom barátnője tetszik nekem? Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mindketten érzünk valamit a másik iránt és meg is dumáltuk,de egyikünk se akarja megbántani a barátomat:SDe úgy néz ki nem bírunk magunkkal...Nem tudom mit csináljak...Esetleg titokban kéne tartani,vagy már az ötletet is felejtsem el :SS?
2011. aug. 12. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha igazából jó barátod akkor vágd le a farkadat ha ilyenre vetemedsz!!
2011. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
öregem! ez TABU!!!! egyébként meg egy ilyen nő sem ér meg annyit, h elveszíts egy barátot (ez persze fordítva is igaz lehet :) )
2011. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csaj egy ribanc lesz ha összeáll veled titokban, közben meg ott a pasija. Először is szakítsanak és csak utána turbékoljatok! Vagy ha ezt nem akarjátok akk a csaj csináljon olyanokat amiktől a fiú majd kidobja. Vagypedig: ESZETEKBE NE JUSSON!!!
2011. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
EGY JO BARAT 1000SZER TÖBBET ÉR,MINT EGY CSAJ!!!
2011. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
abarátod nem a barátod vagyis te nem vagy már mos se a barátja mert lenyulod a csaját.....
2011. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A csaj nem fogadott örök hűséget neki gondolom..akkor meg titokban szerintem nem próbéma a dolog (:

+ ha a csajnak ilyen az eszébe jut akkor az a kapcsolat nem valami nagyszerű lehet//:

2011. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


És ha szakítanának?Még akkor is elég nagy parasztság lenne...

2011. aug. 12. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Nee már! Ha a barátod szereti a csajt akkor még ha szakítanak se gyertek össze, mert: 1. az hogy óriási botrány lenne, 2. oda lenne a barátság...

és ez lehet hogy csak pillanatnyi fellángolás. És akkor kérdem én, megérte?


Tapasztalat.. a barátnőm már 4 hónapja szakított a barátjával, de még mindig szerette. A sráccal összejöttünk, eleinte titokban próbáltuk tartani de nem ment, mert végig sejtette a csaj, aztán bevallottam neki.. mondanom sem kell mekkora bortány lett belőle... Aztán 2 hétre rá szakítottam a sráccal, neki pedig 1 hétre rá új barátnője lett. Szóval ez volt az a nagy szerelem :)))

Szerencsére azóta tisztáztuk a barátnőmmel a dolgot és most minden rendben .


Tanulság (és tanács is egyben): hagyd a f*szba!

2011. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen ha szakítanak akkor is rohadt nagy parasztság!! :/
2011. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
komolyan!!! barátod nője?!?!?! kérjél tőle ckm-et, verd bele az újságba és add vissza neki, eztán nézd meg mit szól hozzá, pedig az nem is szopja le :D:D:D
2011. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!