Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú barátom, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú barátom, akinek van egy barátnője, de nagyon jól megvagyunk és attól tartok, hogy bele szerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb szeress ki belőle..
2011. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
könnyű azt mondani
2011. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2011. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmit. ne mondd el neki és ne is éreztesd vele, mert ez rohadt bunkó és szemét dolog lenne, és ezt te is tudod nagyon jól. csak képzeld magad a haverod barátnőjének helyébe, te mit szólnál, ha lenne egy pasid akit nagyon szeretsz, és egy másik csaj pofátlanul rányomulna?! vagy elfelejted vagy megvárod, míg szakítanak, ha nem így teszel, te is csak egy kis olcsó rib@nc vagy
2011. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondold végig. Van barátnője, ezek szerint szereti a lányt, másképp valószínűleg nem járna vele. Nem bántani akarlak, de neked mi keresnivalód lenne ott?
2011. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Tanácsom:

,,Azonnal fejezd abba! Nem Halivúdba vagy!,,

2011. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rondítok bele a kapcsolatukba.. nem az a típus vagyok! Csak nagyon jóban vagyunk, rengeteget találkozunk és más barátnőim szerint, amit ő csinál az sem arra utal, hogy közömbös irántam.. És tényleg nagyon jól érzem magam vele.. és tényleg nem mondanám el neki.. nem kockáztatnánk a barátságunkat.. de nagyon félek hogy beleszeretek... és ez ellen nem tudom mit tehetek!! :S
2011. okt. 10. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el, mert magad alatt vágod a fát, vagyis többet ne találkozz vele.
2011. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szüneteltesd vele egy kicsit a talalkozasokat, mert tényleg csak magadnak fogsz artani. Aztan ki tudja lehet, hogy te is tetszel neki, ha észreveszel olyan jeleket,amely szamodra a tetszést fejezi ki.
2011. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerüld pár napig,és gondolj arra,hogy van barátnője!
2011. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!