Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek karácsonyra ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra ajándékba? Az ágynemű húzat túl intim? A férfiak értékelik a praktikus dolgokat ajándékként?

Figyelt kérdés
Még csak 1 hónapja járok a barátommal és nem igazán ismerem az ízlését, kívánságát. Ágynemű huzatra gondoltam ,mert elszólta magát, hogy szeretne beújítani belőle. Szerintetek ez jó ötlet?
2010. dec. 16. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, én szeretem a praktikus dolgokat.
2010. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az első válasz biztató! köszi
2010. dec. 16. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de ne valami krepp szart, hanem akkor már igényeset... Ikea.
2010. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mondjuk némileg attól is függ hány évesek vagytok. De tényleg ne szatén vagy krepp ágyneműt vegyél, mert én az utóbbitól idegbajt kaptam, nagyon kényelmetlen volt, bökött (pedig elvileg jó minőségű volt, és még drága, bár anyámék azóta azt használják őket nem böki). Nagyon szép mintájú ágyneműket lehet kapni férfiaknak is (nem csak virágmintás van).

23N

2010. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igényesre, szépre, férfiasra gondoltam.... a gond még az, hogy a mostanság kapható ágyneműk nem éppen olyan méretűek, mint a régi ágyneműk. Neki a klasszikus nagypárna, kispárna,paplan kollekciója van. Rosszul venné ki magát, ha utána szabatnám méretre?


26/L

2010. dec. 16. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha beszélt róla, akkor nyugodtan megteheted, értékelni fogja (csak nehogy vegyen ő is).

Viszont nem fogja túl nagyra értékelni, mert a férfiakat azért annyira ez nem érdekli. Hiába járod be utána a fél várost és szabatod méretre: nem fogja óriási ajándéknak tekinteni.

2010. dec. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak praktikus dolgokat vegyél, mert a többi nem akkora a szemünkben. Sztem jó választás!
2010. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ikeában tuti vannak ágyneműhuzathoz anyagok. Megveszed, elviszed egy varrónőhöz, szerintem egy-két nap alatt megvan az ajándék. Sok sikert.
2010. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az se baj, ha éppen a pasi is vesz (legalábbis én vagy 10 ágyneműhuzatot cserélgetek...).

Szerintem mindenki a klasszikus nagypárna kispárna takaró kombinációban alszik, elég sok ágyneműt vettem mostanában, és mindegyik jó volt méretre, egyedül a lepedőkkel van gondom néha (sztem azt is vegyél a huzathoz való színben).

tegnap 22:44 voltam

2010. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszadóknak
2010. dec. 17. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!