Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért mondja el nekem ezeket? Jót jelent vagy épp rosszat?

Figyelt kérdés
Nem értem a párom :/ elsőnek annyit hogy nagyon féltékeny típus.. még msn en se tudok beszélgetni senkivel se facen sehol. mert ha meglátja hogy egy pasi akár fent van a listámon azonnal hőbörögni kezd és csak összeveszünk...aztán ő meg folyton beszámol nekem minderől. Hogy voltak egy házibuliba és hogy ment haza és hazakísérte azt a csajt.. (ismerem én is kikről van szó) és hogy az ráment.. de ő elutasította. Aztán hogy ment haza egy kis haveri összeruccanásról és egy csaj ment utána hogy hadd menjen vele.. és hogy a végén kibukott a csajból hogy összejönne vele stb.. de hogy ő lekoppintotta... de hónap nem telik el úgy immár 4 éve hogy ne legyen egy ilyen sztorija.. persze én nem járhatok el bulizni mert akkor megharagszik de ő igen... ezért titokban szoktam elmenni egy fél évben legalább 1 szer.. de nem értem hogy most miért mondogatja el ezeket nekem.. talán azért mert bűnös és megcsalt velük? vagy tényleg lekoccoltatja őket? esetleg csak kitalálja..? nem értem.. fiúk ti ezt jobban átlátjátok mit miért tesztek és mondotok.. ?
2011. aug. 13. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi önbizalma ésígy kompenzál /biztos kicsit hozzá is költ/... gondolom
2011. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tény h .. na most nem akarom hogy nagyképűnek tűnjek.. de 1000 szer jobb pasikat is megkaphatnék. Ki is nevetnek miatta és megszólnak mert ő nagyon szegény.. a szó szoros értelmében 1 ruhája van már évek óta :/ és emellett nem is olyan jó képű.. de én szeretem olyannak amilyen.. :) nekem sose kellett sportkocsi.. jó nekem a kis camping bicikli is.. csak vele legyek...
2011. aug. 13. 23:44
 3/6 Kapitány_úr ***** válasza:

Elsőnél a pont. Úgy néz ki, kevés az önbizalma. Ezért valamiféle féltékenységszerűséget szeretne kiváltani ezekkel benned maga felé, hogy ezáltal érezze rajtad, hogy nagyon szereted és hogy nagyon sokat jelent a számodra, meg a többi.

Ezek a fiúk általában nem hiszik el magukról (néha "csak" egy jó ideig), hogy őbeléjük szerelmesnek lehet lenni - még ha van is párkapcsolatuk.

Ha tényleg szereted, akkor nem esik nehezedre kimutatni felé ezt. Úgy értem, többször mond - akár egy napon belül is - neki, hogy "szeretlek édes", romantikus kontaktusok, stb.

Idővel el kell, ez az érzés el kell hogy múljon benne.

2011. aug. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kapitány_úr ***** válasza:

*Idővel ennek az érzésnek el kell múlnia benne.


(sry, elfelejtettem átírás után normálisan kijavítani)

2011. aug. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig napi szinten felhívom hogy hogy van mi van vele és minden beszélgetésünk során elmondom neki h hiányzik és szeretem meg puszi. :/ ha dolgozik akkor is mindig felhívom és még egy smst is írok neki utána hogy mennyire szeretem.. :/ meg kis aranyos dolgokat szoktam neki.. :) ha együtt voltunk aznap akkor mindig megírom neki h nagyon jó volt vele.. hogy mennyire boldog vagyok hogy mellettem van.. :/ és mikor találkozunk akkor is mindig mondom neki hogy szeretem .. mindig úgy válunk el... ha netán egyszer kimaradoznak a hívások sms ek akkor szokott is szólni h írhatnál :) tehát tudom hogy nem sok neki hogy ennyiszer keresem..nem tudom ennél jobban hogy tudnám éreztetni vele hogy mennyire szeretem ? szoktam csinálni közös programokat is .. el szoktam hívni a közeli szép helyekre kirándulni kiveszek egy kis házikót szobácskát.. jó igaz ezt kb fél évente 1 szer mert engem se vet fel a pénz.. de mit tehetnék még ? :/
2011. aug. 14. 01:29
 6/6 Kapitány_úr ***** válasza:

Na, ez most mókásan fog hangzani, de úgy tűnik, valami "szerelmi vallomás" féléket kéne neki mondanod.

Meglehet, hogy a "szeretlek", hiányzol", "jó volt veled" Bermuda-háromszöget sablonos, amolyan berögződött dumáknak véli. Nem képes átérezni ezeknek a valódi súlyát, értékét.

Szóval szerintem próbálj kitalálni számára valami egyénibbet, amit nem hallani 10millió embertől; amit különlegesebbnek érezhet :]

2011. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!