Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig csak a rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak a rosszat látjuk a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szinte minden nap összeveszünk valamin. Imádjuk mindketten a másikat, nagyon lángol a szerelmünk, és ezt ki merem jelenteni, hogy minkét fél részéről.

Tegnap is majdnem szakítottunk, aztán mindketten beláttuk, hogy nembírnánk a másik nélkül, mert távkapcsolatban vagyunk, és ha szakítunk, az életbe többet nem találkozunk, vagy legalábbis kicsi az esélye.

Mindketten iszonyatosan féltékenyek vagyunk a másikra, ugyan bízunk egymásban, de valami mindig motoszkál bennünk.

Rengeteget veszekszünk, és rengetegszer akarunk szakítani hol egyikünk, hol másikunk, és sokszor van arról szó, hogy mi lesz ha szétmegyünk, mikor fogunk szakítani, meg ilyenek, túl sokat beszélünk a szakításról.

Talán azért, mert mindkettőnket csaltak már meg, viszont mi még sohasem csaltuk meg az épp aktuális társunkat. Tele vagyunk rossz tapasztalatokkal, és rossz volt kapcsolatokkal.

3 hónapja bírjuk így egymás mellett, de mindig az a vége, hogy képtelenek lennénk elengedni a másikat.

21/f és 18/l


2011. aug. 30. 14:18
 1/5 napietus ***** válasza:
73%
szerintem nem a kapcsolatotokkal van a baj, hanem bennetek. mindkettőtöknek szépen magába kéne egy kicsit szállni, és önuralmat gyakorolni. mert így az lesz a vége, hogy valamelyikőtöknél egyszer tleg betelik a pohár. nincs az a hajókötél, ami egyszer el ne szakadna, ha folyamatosan nyesegetik.
2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, hogy számodra most nagyon nehéz ezt objektíven nézni, de hidd el: Ez hosszútávon nem fog így működni.
2011. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nem esik jól ezt olvasni, az biztos, de szerintem szakítanotok kellene. Egy kapcsolat, pláne az elején az örömről kell szóljon, nem egymás gyilkolásáról... és ha már most ez van, mi lesz később?
2011. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de hogy szakítsak, ha imádom, szeretem, és Ő is engem???????
2011. aug. 30. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Két éve élek távkapcsolatban. Nem féltékenykedünk, megvan a bizalom. Nem a rosszat keressük... Ez egy se veled se nélküled kapcsolat. A rocktörténelem ilyenekkel van tele. Bele fogtok roppanni ha nem változtattok.
2011. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!