Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehez helyzetben vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehez helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy pasim most 7 eve hogy eggyut vagyunk. 15 eves volt, mikor ossze jottunk, gyerekek voltunk meg. en neveltem ot az en modszerem szerint, azaz, olyanna, amilyet szerettem volna, csak meg enis gyerek voltam. Szeret meg minden, sokszor csunyan beszelt velem, stb, itt ott megis utott na de nem ugy....hanem csak megszoritotta a nyakam, vagy a kezem.... Megcsaltam otet es o megbocsajtotta nekem, volt mar 7 olyan alkalom, hogy elakart hagyni, de sirtam es nemhagyott el...Egyszeruen megszoktuk egymast....az en hobbim a kutya, az ove a foci, o sosem akart velem es a kutyakkal kijonni, es mentem vele focizni....Csak annyi, hogy mikor kellet mennie focizni,. es rajtam epp megjott es gorcsoltem, akkor nem ment el, igaz konyorogtem neki, de nem ment el akkorsem...adott sokszor penzt is, ha nekem nem volt, cigit mindig o vette, stb....a szex eleinte minden napőos, hetes honapos....es most meg olyan hogy lassan egy eve, hogy nemfekudtunk le....neki ez azt mondja nem hianyzik, o szeret akkor is, nekem se hianyzik, nemerdekel a szex....ha akarok, csak annyit mondok neki, gyere szeretkezni, es neki egybol felall.....en vagyok az elso KOMOLY kapcsolata.....


DE


Belepett az eletembe egy olyan szemely, akit megszerettem, egy a hobbink, es egyforma felen gondolkodunk... 25 eves -a baratom 21 es enis, csak fel evvel idosebb vagyok a baratomnal- es 4 baratnoje volt ideaig. mindenki ott hagyta, mert az eggyiknek pasija volt, es vele maradt, a tobbiek meg iszakos fuvesek voltak es megcsaltak otet. Sokat csalodot, azt tudom, hogyha o valakit szeret, azert olni is kepes lenne, vele voltam 5 honapig, megadott nekem mindent, dolgozott kabatott vett nekem, a kutyamnak kajat, aprosagokat, csokit, cigit nanukot, colat.....tehat amit csak kertem, vagy gondolta, hogy kell nekem....mindig megolelt, szeretett, sokat beszelgettunk, a kuytakat tanitottuk, persze sokszor igy ossze is vesztunk......a parom el jott naluk, mert en akartam oda menni azert, hogy fogjunk dolgozni, megszedjuk magunkat es kimegyunk dolgozni- ok dolgoztak, en sajna nemtalaltam munkat. 2 honapig voltunk ott, esnemtudtam a paromnak megmondani hogy megcsalom ot....Es inkabb azt mondtam a masik pasinak, hogy csinalja ugy, hogy a parom vegye inkabb eszre ezt az egeszet, es ne nekem keljen szembe allni vele, es elmondani, hogy megcsalom otet. De hiaba olelgetett, megfogta a kezem, mar jo hogy meg nem csokolt....a parom latta ezeket, de csak csunyan ram nezett, es nemszolt, vagy durva volt hozzam....ha mentunk ki nem a parommal mentem, hanem a masik fiuval....es o turte ezt nekem.....aztan mar megunta ezt az egeszet, es hazajott penteken a vonattal, ejszaka, de elotte megbeszeltunk hogy mi van. Azt mondta h o baszik ra, akikor maradjak ott vele stb. Normalisan beszelt, semmi harag nincs koztunk, csak en sirtam. es mikor felszalt a vonatra, bucsuztunk, es akkor nagyon elsirta magat, o nagyon buszke nem sir akarholm, akarmikor.... de nembirta, es en azon az ejszakan 4 orat aludtam, es csak sirtam....meg amaz a fiu is sirt, mert sajnalta, hogy kozenk jott, es fajdalmat okozott....tudom, hogy szeretne meg viogyazna ram, csak annyi hogy 7 evet 5 honapert, nemtudom hogy feladni erdemes e. Irtam a paromnak egy ilyen bucsu levelet, es azt elolvasta a vonatban, es felhivott sirt nekem, hogy nehagy el, gyere haza, ugye holnap haza josz szeretlek.....en akkor elkeztem sirni, amaz a fiu is..... es egyszeruen nagyon rosz volt.Hazajottem masnap, es eljott hozzam megoleltem es annyit mondot nekem, hogy ne menj vissza, tiszta szivbol szeret, es nemakar elvesziteni, de ahogy jobban belemelyultunk, aztan azt mondta, egyikunknek ugyis fog fajni, menjek hozza, ha o kell nekem, es szarik ra akkor az egeszre....meg a vonatba mikor jott haza, azt kivanta, hogy bocsassak meg neki...mneg ilyennek nemlattam ot, nemszokott sirni csak ugy..

De viszont sirt amaz is, hogy vegre talalt maganak egy komolyan jo csajt, aki nem olyan mint a tobbi, es azis elhagy. ezt mondta, sirt rendesen, nagyon sajnaltam. tanacsot kertem anyatol meg a bartnomtol, na de azt mondjak, hogy 7 ev az nagyon sok, ez az 5 honapos csak egy fellangolas, megfogom banni, meg stb......tudom hogy a parom sosem fogja kimutatni azt hogy szeret, de meg gyerekes, megtudnam otet nevelni ha vele maradnak

De a masikat mar nemtudom meg nevelni, mert mar tapasztalt is, csak o barmit megtesz ertem, kimutassa hogy szeret, es nagyon fajna neki ha elveszitene. Azt is mondta, hogy kell neki tolem gyerek, meg ha visszamegyek hozza, akkor 6 honapot nemad nekem, es gyurut huz az ujjamra.

a parom errol hallani se akar, o meg fiatal ehez, 7 eves kapcsolat utan, egy eljegyzesi gyuru.....az sok neki.....

Ja es meg azt kihagytam, hogy amaval a fiuval minden nap csinaljuk tobszor is, en eleinte nemakartam, mert megvoltam szokva ahhoz, hogy nincs ra szuksegem, el se mentem mellete, nemtudtam hogy kell, vagy ilyesmi, es azt hitte, nemtud kielegiteni engemet. De aztan, mikor elopszor sikerul, akkor mindeg en akartam, csak akartam, es o nemakart sokszor. meglepodott is rajtam hogy eleinte nemakartam, meg huzodtam, most meg minden percben akarom...egyszeruen belekostoltam a joba, es tetszik. Most meg mar no problem, en egy szex alatt akar 6-8 is el tudok menni, meg o 1x csak, de o ennek orul, hogy ki tud elegiteni. Neki fontos a szex a kapcsolatban....

Lenne meg egy csomo, csak igy nagyabol irom, hogy ezek alapjan tik hogy dontenetek, kene nekem egy par tanacs, lecives irjatok, hogy mit csinalnatok az en helyemben, mert megszakad a szivem mindkettoeert, szeretem ezt is azt is az eggyik jobban szeret a masik is de nemutassa ki.....nemtudok donteni. a paromat sajnalom, mert kis aranyos, olyan mint egy kisgyerek, akit fel kell nevelni, na de viszont o engemet nem ved meg ha bajban vagyok, nem verekszik...

a masik verekedik ertem, megved meg stb, ki is mutassa hogy szeret, jo hozzam, buszke ram, es azt is elvarja, hogy mossak ra fozzek es takaritsak ki....de cserebe nemdolgozok es o eltart engem....


Leci nektek, adjatok valami tanacsot nekem, barmi hasznos lenne nekem ilyenkor, nemtudok donteni....huz a szivema paromhoz, mert mar igy megszoktuk egymat, elfogadtuk, de viszont amazt is sajnalom, nemakarom ossze torni a szivet, es jol erzem nagyon vele magamat, szeretem is, es jol esik ez a valtozas az eletemben....


es bocsi, hogy ilyen hosszura sikerult....


2011. aug. 14. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vki...rövidebbre foglalni?
2011. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 x) ***** válasza:
100%
Röviden: szerelmi bánata van.
2011. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint a majom. Addig nem engedi el az egyik ágat, amíg nem fogja biztosan a másikat.

Így jár, aki egyszerre két pasival kavar.


Tedd ki mind a kettőt, és legyél kicsit egyedül. Utána hátha tudni fogod, mit is akarsz valójában. Most csak kavarsz össze-vissza, mint a fagyigép.

Az meg tirpák, gerinctelen dolog, hogy nem állsz elé, hanem inkább lebuksz. Egy gyáva senki rib.anc vagy, az van.

2011. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na elolvastam, bár csak 1-1 mondatot mert eléggé megnehezítette a helyesírásod és tájszólásod.

Szerintem te már igazán nem szereted a pasidat, ha már egy másik férfival megcsaltad.

Szóval álljál be k.....nak vagy kezdj egy új életet!

2011. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

7 év.

Cserébe megcsaltad, de megbocsájtotta, 5 hónapja csalod, de visszasír, és szerinted nem mutatja ki, hogy szeret, és majd te megneveled...

A másik pasid is sír, mert ilyen komoly, rendes lányt nem talál még egyet. (Mi a pi.csa??? Arrafelé nincs utcasarok??)

Neked egy rettentő nagy verés hiányzik mind a kettőtől, látom felétek az se ritkaság, tudnád rögtön, kit válassz.


Ilyenkor csak abban reménykedem, hogy legalább a pi.nád aranyból van, mert különben semmit nem érsz. Buta vagy, mint a föld, azt nézed, ki mit vesz tehát csak a pénzre hajtasz, hűtlen vagy, és még kef.élni se szeretsz, ha egy évig jól elvagy nélküle.

Azt meg se kérdem, hogy hol találni két ilyen málészájú, sírós anyámasszony katonáját, akiket úgy rángat dróton egy agyatlan kis senkiházi, mint a marionettet.


Tudod mit csinálj? Kérj pénzt a kefélésért, fejenként egy ötezrest alkalmanként. Minden gondod megoldódik, ráadásul annyit csalod őket, ahogy akarod.

Ha kis szerencséd van, még olyan tökös kampit is találsz, aki közben "vigyáz rád", és megmutatja hol a helyed.


Nem barát kell, kisanyám, hanem egy STRICI.

2011. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

elolvastam nem tudom telorol írsz vagy nem jártál suliba mert a helyesírásod és a fogalmazás 1 nagy 0 áthúzva.


ja és h a kérdésre is válaszoljak:


Ribanc ku.rva vagy se több se kevesebb,akit el kell tartani azért,hogy ne dögöljön éhen mert 1 maga nem tud érvényesülni a világban.

Szerintem váltsd ki a Munka nélkülik kis könyvét és állj el prostituáltnak 1 kis ideig,hogy ne dögölj éhen ha 1edül maradsz.

Ezután gyűjtsd pénzt menj el és tanulj valami szakmát,HOGY NE MÁSOKON ÉLŐSKÖDVE KELLJEN ÉLNED szépen állj el 1 bejelentett munka helyen dolgozni.De közben a prosti szakmát se hanyagold az is 1 nagyon jó megélhetőség.

Hiába pofáznánk neked,hogy mi jó és mi rossz nem vagy MÁS CSAK 1 TÁPSZERES ALKOHOLISTA "JÖJJÖN IDE VALAKI ÉS BASSZON MEG A BARÁTOM ELŐTT"1 ÉLŐSKÖDŐ VAGY.

Tehát NO COMMENT.

2011. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

az előttem szólohoz szólnék... a lány felvidéki, és ezért fogalmaz így... tudom, mert ismerek pár felvidékit...

Amúgy kisanyám, egy nem akarom leírni mi vagy szerintem... 7 éve együtt vagytok és más pasival kefélsz? Úristen...Igaza van az egyik előttem szólónak... neked nem pasi kell hanem az amit már mondtak... ennyi

2011. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, felvidéken is létezik Enter, ott is tagolják a mondandót, és a helyesírás szabályai legalább nagy vonalakban stimmelnek.

Ellenben ezzel a hat oldal ömlesztett ökörséggel, amiben se pont, se mondatvég nincs 3-nál több.

2011. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Részben megértelek, részben elítéllek:

Megértelek mert:

-fiatalon jöttetek össze

-elhanyagolt a barátod (hagyta, hogy megszokjátok egymást)

-valószínűleg olyan helyen élsz ahol nem szokás váltogatni a pasijaidat havonta és ha csak ezzel az eggyel csaltad meg érthető

Elítéllek mert:

-egy férfit nem a barátnője nevel, ne akard megváltoztatni, szeresd olyannak amilyen, ha nem megy hagyd ott

-ha nem tudod megérteni, hogy nehezen mutatja ki a szerelmét irántad nem érdemled meg

-ha egy évig nem feküdtetek le szerinted miért volt veled? MERT SZERET! Ha vetted volna a fáradtságot és néha rámászol akkor nála "beleszoktál volna a jóba"!

-ha 7 év után megbocsát egy ilyet neked, akkor vagy hülye vagy szerelmes!

-mi az anyád meredt valagáért a pénz, meg amit vesz rajta a legfontosabb?

-Én a legvégsőbb esetben verekszem, ha a barátnőmet bántani akarja valaki nem pedig azért, hogy bizonyítsam mekkora férfi vagyok!

-Azt még megemlítem, hogy valószínűleg az új barátod okosabb mint a régi mert gyűrűt meg gyereket ígér neked, hogy kiüsse a nyeregből a régi barátodat! Te meg be veszed a dumát!


Ha eszed van és rám hallgatsz egy kicsit is (márpedig megtehetnéd amiért végigolvastam meg értelmeztem a szörnyű irományodat) hazamész anyukádhoz pár hétre, nem beszélsz se barátnővel, se a fiúkkal talán a viselkedésükből meg tudod melyik szeret igazán! A szexet meg egy 7 éves kapcsolatban is fel lehet éleszteni!

2011. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom neked, hogy el is olvastad, es ertelmes valaszt irtal, nagyon koszi, nem szamit nekem amugy a penz, lehet rosszul fogalmaztam ki magam, amannak akitol mindent megkapok, sokkal kevesebb van, mint a 7 evestol, aki meg csak annyit se tudna nekem mondani, hogy szeretlek, vagy jarunk mar 5-6 eve nem megyunk vacsorazni, vagy elviszlek egy helyre.......Most ithon vagyok annyaekkal, es itt van a 7 eves is, jar utanam, probalja amaztat utanozni, olyan akar lenni, mint o....de kozben estenkent szoktam amazzal telozni, mert szokott hivni, es ha mondom neki, akkor kicsit ideges, hogy maszik ram a pasim...es hogy mikor megyek mar vissza...stb...

Meg van itt egy jo baratnom, akiben megbizok, annak van pasija, es neki az en 7 eves pasim el kezdett hazudgalni rolam, hogy o ad nekem sokszor penzt, pedig ez forditva szokot olykor lenni, adott nekem penzt a hajtasimra-pl. ez igaz de mert kell kikiaballni???- vettunk autot, abba 400eurot adott o en meg csak 140et....Mikozben megkaptuk a legrosszabb fizunkat, 340eurot, es abbol adtam az autora 250 o pedig 270et es meg annyi, hogy vettem kajat munkaba, meg 80eurot ell kellet tenni jarni egy honapig....mar az atiratast is anny fizette....

es egyszeruen hazudott annak a fiunak rolam, nemtom miert kell meg most is hazudni, mert o szokott azert eleg gyakran...

De azert nagyon koszi ezt a valszt.

2011. aug. 17. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!