Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzetben vagyok? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetben vagyok? Ki hogyan oldaná ezt meg?

Figyelt kérdés
Válok a férjemtől, egy kicsi gyerekem van.Elég hamar, véletlenül ismerkedtem meg Valakivel, akibe nagyon hamar szerelmes lettem.Jönnek az ünnepek, valószínű együtt töltenénk nálam, de hogy magyarázzam el a szüleimnek, hogy nem vagyok k..va, csak mert ilyen hamar van valakim.Egyelőre ez egy távkapcsolat, így mindenképpen együtt aludnánk,és nem akarom, hogy pont a családom ítéljen el.A házasságomnak nem miattam, és nem megcsalás miatt lett vége. Köszi előre is.
2009. nov. 26. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Így ,ahogy leírtad.minél egyszerűbben,felesleges magyarázkodás nélkül.Inkább tűájékoztatás legyen,mint véleménykérés.Teljesen igazad van,az élet megy tovább,ketten könnyebb,mint egyedül.Hajrá!!
2009. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem normál esetben a családod azt akarja, hogy boldog legyél és ha te most boldog vagy annak csak örülhetnek. Nálunk ebből tuti nem lenne probléma mivel nekem nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, testvéremmel és nem ítélkezünk hanem segítjük egymást. Ha a te családod nem ilyen akkor nem is biztos,hogy tudniuk kell róla. vagy az nem megoldható?
2009. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hát, valóban könnyebb ketten, pláne, ha az embernek már gyereke is van.Nem akarok egyedül maradni, csak azért mert vége a 8 éves kapcsolatomnak és az érdekel, hogy ki mit gondol...
2009. nov. 26. 20:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, az igaz, a szüleim is azt szeretnék, hogy boldog legyek.És látták, az a férjemmel nem megy, hiába van babánk is...
2009. nov. 26. 20:26
 5/7 anonim válasza:

szia :)

ne is add fel mert nem szabad :)

az élet megy tovább !! és ne akarj megfelelni a szüleidnek neked csak a gyermekednek kell addig amíg te felelsz érte :)

és igenis aludj vele.igenis tedd azt ami neked és a gyermekednek jó!!! mert ezt te érze4d és nem a szüleid !! remélem együtt töltitek az ünnepeket :)

és boldogok lesztek mert rád fér !!SOK SIKERT !!:) Lady B:)

2009. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az első kommentálónak adok igazat! Ne véleménykérés szerűen add elő hanem tényként!

Felnőtt nő vagy, ANYA, és nem hiszem, hogy mások véleményére van szükséged, de ha a szüleid mégis elítélnék a dolgot, akkor magyarázd el nekik, hogy milyen nehéz egyedül nevelni egy gyereket.. szerintem nem akarnak neked rosszat és az unokájuknak!

2009. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm!Felelősségteljes nőnek érzem magam, és a páromban maximálisan megbízom már most is..Tényleg kell egy társ, mert egyedül nehéz...
2009. nov. 29. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!