Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk! Volt nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Volt nektek ilyen hogy a szex miatt voltatok egy nővel párkapcsolatban és tudtátok h nem ő lesz a végleges párotok?

Figyelt kérdés
De úgy mutattátok, hogy rendes a párkapcsolat?
2011. aug. 14. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
ha ezt a kérdést a szex kategóriába tennéd,jóval több választ kapnál
2011. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem volt még senkim sajnos, így nem tudok válaszolni erre a kérdésre.
2011. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg itt kap jobb válaszokat.

Az a téma tele van tinikkel.

2011. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

...hát marha érdekes lenne,

ha az összes csajt elvette volna mindenki,

akivel csak összejött!!

2011. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
(de itt az a kérdés lényege, hogy eljátszottátok-e, hogy "veled akarom leélni az életemet", miközben tudtátok, hogy csak ideig-óráig kell a csaj?)
2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen első nap még úgy mutattam, következő nap este meg már teleélveztem a pináját :D:D:D


Aztán ezt játszottuk kb két hétig, minden este nálam aludt, aztán ahogy jött úgy lett vége, a csaj "kölcsönkért" egy huszast, és soha többé nem láttam :D :D :D


Am melóhelyen ismerkedtünk meg, csak aztán áthelyezték máshova.

2011. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, volt.


A lány nagyon odavolt értem, ő kezdeményezett, nekem épp nem volt senkim. Gondoltam jó lesz addig, amíg nem találok olyan nőt, aki jobban megfog.

2011. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Átkozott nagy fejtörést szokott ez nekem is okozni általában. Mikor bejön egy nálam idősebb nő(itt a +7 év vagy annál magasabb korkülönbségre gondolok), de eszem ágában sincs vele hosszabb távra tervezni, mert tudom, hogy elhagynám a későbbiek folyamán egy fiatalabbért és már maga a gondolat is rosszul esik. Elveszek még pár évet az életéből (értem ezalatt, ha még nincs gyermeke, pedig szeretne) pedig tudom, hogy nem szeretnék örökre mellette maradni. Lebabáztatni meg úgyszintén nem szeretném, mert nem venném a szívemre, ha csonka családban nőne fel a poronty.

Ez ugyan csak az egyik megközelítése volt a témának, de nálam ez a legjellemzőbb, legalábbis eddig. Csak szexre pedig elég kevés nő adja a fejét. Legalábbis úgy, hogy mellette ismeri az álláspontomat és úgy ,hogy nem csalja mellette a partnerét. Hozzáteszem, hányok az olyan emberektől akik csalják a partnerüket, de nem mernek valami miatt kilépni a kapcsolatból.


A korombeli vagy annál fiatalabb lányokkal viszont teljesen más a helyzet. Azoknak adok esélyt arra, hogy idővel megszeressem őket.

2011. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mi a baj az idősebb nőkkel, ha jól tartja magát?
2011. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak annyi a különbség, mint a gyümölcsnél:


a friss harmatos,

vagy

a fonnyadt, túlérett között !!!

2011. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!