Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a férfiak számára az ölelés, a csók egy már nem friss kapcsolatban, ha az nem a szex bevezetője?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kenődve, mert a barátom erre nem kapható. Másfél éve vagyunk együtt. Ő azt mondja, soha nem szeretett "smárolni." Ha valami szép helyen vagyunk, folyópart, parkban egy padon, stb., és ráveszem, akkor meg egyből "nyúlkál", és ez abban a szituációban rosszul esik, hiszen ez ott és akkor nem arra megy ki, hogy szexeljünk, -ugye nyilvános helyen vagyunk- inkább a romantikáról, intimitásról kéne hogy szóljon a dolog.

Mi a véleményetek?


2008. okt. 17. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A Fókuszban még régen erről volt egy adás, miszerint a férfiak annyira nem szeretnek csókolózni, inkább azért teszik, mert tudják a nőnek erre szükségük van. Lehet nálatok is ez a szitu, de én még ezt eddig nem tapasztaltam.

Mi 2 és fél éve vagyunk együtt, de ezek az apróságok is fontosz részét képezik a kapcsolatunknak.

Hogy érzed, minden rendben van amúgy a kapcsolatotokban?

Petranova

2008. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Vagy mond meg neki, hogy olvassa el ezt a kérdést és kérdezd meg, hogy mi a véleménye. Amúgy vannak olyanok, akik egyáltalán nem kaphatók a romantikára, viszont ha tudatod vele, hogy neked ez kell, akkor majd megpróbál változtatni (persze csak ha akar is).
2008. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajna nem problémamentes a kapcsolatunk.

De ez még rátesz egy lapáttal az én részemről. Amikor azt látom, mások nem győzik kimutatni a szerelmüket, egymás iránti rajongásukat társaságban is :((( Nekem ez kompromittáló, ha ott is elkezd taperolni!!! Mert ezzel nem éppen azt üzeni a külvilág felé, hogy szeret és tisztel engem.

Ami különösen rosszul esik, hogy én már változtattam bizonyos hozzáállásomon a kedvéért, pl. orális szex viszonzása. Nem esett nehezemre. De szerintem ez mégiscsak nagyobb dolog, mint hogy csókolózunk-e vagy nem

De úgy meg nem igazi az a csók, ha nem azt érzed, hogy ő is élvezi, hanem alig várja, hogy kiköpje a nyelvedet... Olyan frusztráló :((((((((( Szex előtt, előjáték során is húztam már fel magam ezen, mire ő kifakadt, hogy "dehát már csináltuk" - na gondolhatjátok, az a szex olyan is volt :( Ha meg is erőlteti magát, 10-20 másodperc... Én meg úgy szeretek beleszédülni egy csókba...

"Mint a filmeken" - magyaráztam viccesen, mire a fejemhez vágta, hogy egy diplomás nőhöz nem valók ilyen igények.

2008. okt. 17. 14:11
 4/16 A kérdező kommentje:

A 10-20 másodperc a csókra vonatkozott, nem a szexre :P

Ez az, hogy a szex elég jó köztünk, és akkor azt hiszi, hogy fel tudott enélkül is izgatni, ki tudott enélkül is elégíteni, akkor ezzel igazolhatja magát, hogy minek az...

2008. okt. 17. 14:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, mert úgy látom te szereted a párod nagyon. Talán ismét fel kellene egy kicsit rázni a kapcsolatot, mert elhidegültetek, és ez a párod részéről jobban érezhető.

Ha továbbra is így folytatódik, és nem képes szereteted adni, akkor lehet el kellene gondolkoznod, hogy ez a kapcsolat működhet-e tovább.

Sok sikert!

Petranova

2008. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát akkor nem szeret...mint ahogy az első kommentező mondta, azért smálornak egyes fiúk, mert a nők szeretik...te szereted, de ő mégsem képes rá...??? nem kérsz tőle nagy dolgot sztem...
2008. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De a férfiak tényleg nem szeretnek csókolózni, nem élvezik? Ha rászánják magukat, csak a barátnőjük kedvéért? Ez olyan furcsa számomra... Korábbi kapcsolataimban (nem sok volt) ez soha nem éleződött ki ennyire, mint most.

Összekavartam egyszer egy olyan pasival, akivel tényleg őrjítően jó, szédítő volt a csók, de vele nem sikerült járni. Mivel nem voltam számára párkapcsolati célpont, nem hiszem, hogy annyira imponálni akart... Vagy arra gondolt, hogy e "befektetéssel" ágyba visz (nem sikerült :P ), és igazából ő sem élvezte?

2008. okt. 17. 14:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezem, az ölelést és a csókot is. Nálunk kicsit fordítva vannak a nemi szerepek. Én vagyok az ölelősebb, a kedvesebb, az odafigyelőbb, a megértőbb, a párom pedig a rossz férfi szereotípiák minden vonásának tulajdonosa, csak nőben. Léteznek ilyen férfiak, csak nagyon ritkák.
2008. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Aranyosak lehettek :D:D:D

Alapvetően én sem testesítem meg a "nőies" sztereotípiákat, de erre valahogy szükségem van...

2008. okt. 17. 14:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szereted a nyúlkálást, ő meg nem szereti a csókolózást. Ez nekem döntetlennek tűnik.
2008. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!