Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízzak benne? Van egy barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak benne? Van egy barátom, akivel már november óta vagyunk együtt, és már együtt is élünk! Viszont van egy-két olyan jel, ami arra enged következtetni, hogy nem biztos bennem.

Figyelt kérdés

Igaz vannak olyan megjegyzései, amik hosszútávú tervekre utalnak, aminek én is részese vagyok, de én még mindig úgy érzem, hogy a volt nőjéhez "vágyik" vissza. A mai napig tartják a kapcsolatot, egyrészt kutyák miatt, másrészt valami üzlet miatt. A neki hozott ajándékomat, pl. "véletlenül" nekiadta. Ez mit jelenthet. Vannak telefonhívásai, amik miatt félrevonul és az esetek többségében női hangot hallok. Az tény, hogy az előző barátom miatt megingott a bizalmam a férfiakban, már nincs meg bennem az a bizonyos ősbizalom. Sokszor nagyon kedves, aranyos, figyelmes, és mindig odafigyel rám. De ott van az a DE! Sokszor próbáltam vele megbeszélni ezt, de nem találok megfelelő időpontot erre. Mégis hogyan kezdek bele, hogy mondjam meg neki, hogy a bizalom részemről hiányos.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek szép napot!


2011. aug. 14. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, nem is kell reflexből rávágom, hogy, ha hamar beadod a kulcsot akkor hamar rá fogsz csapni...

Az együtt élés nem csak egy fogalom, és a "közösülés" sem csak egy fogalom, azt javaslom, hogy vesd próbák elé, és nézd meg hogy produkál...Majd azután formálhatsz véleményt róla :)

2011. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát kezdj bele minél hamarabb! Csak ti tudjátok megoldani. A kapcsolat a volt barátnővel nem szerencsés.
2011. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát arra akartam az első hozzászólással utalni, hogy mutass neki új dolgot, de ne vágj a közepébe... és ugye ennek van több módja is, és ha sexre nézünk is akkor is több módon lehet produkálni.
2011. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És még mindig nem fejeztem be a válasz írást.. kifelejtettem azt is, hogy úgy tudod megbeszélni, hogy komoly leszel...

Ha elég "szenvedélyes" vagy, akkor tudod korrigálni a dlgokat.

2011. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért ez nem olyan egyszerű... Igazából a szex jó, én mindig többet akarok, alapvetően a mindennapi rutin dolgokban is elég harmonikus minden... Csak a volt nője az, aki kiakaszt.. Olyan dolgai vannak, hogy falra tudnék mászni tőle. Ezeket mind elmondtam neki, igazat is adott, (annyi a lényeg, hogy a volt nője kutyái időnként nálunk vendégeskednek, ami nem gond, csak ne úgy küldje át a kutyáit, mint ha menhelyről hoztuk volna el..) Az esetek többségében, ha összekapunk valamin, mindig ő van a háttérben.. Meg hát, hogy odaadta az ajándékom neki, azt valahogy nem tudom megbocsájtani..
2011. aug. 15. 00:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom egyébként mit kell tennem, hogy a figyelme csak rám irányuljon, de az előző nőjével hat évig voltak együtt és hát.. a fene tudja, mi lakozik még benne vele kapcsolatban.. főleg, hogy mindig olyan segítőkész ha róla van szó! :S
2011. aug. 15. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!