Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívem megszakad ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívem megszakad ettől a naplózott beszélgetéstől, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Megláttam egy naplózott beszélgetést amit a barátom beszélt egy haverjával. hogy nagyon kiborult attól h elutazom. fél ideges.. és úgy gondolja h közöttünk ezzel mindennek vége. mert megfogom érezni a jó élet ízét. szive szerint azt mondaná nekem hogy maradjak itthon vele. de nem akarja mert mert akar az utamba állni.. de nagyon szenved és nagyon nehéz neki... nem tudja hogy láttam ezt a beszélgetést.. de én most azon vagyok hogy lemondom az utat és nem érdekel milyen jó lenne odakint.. nem akarom hogy szenvedjen és nem akarom elvesziteni így 5 év együttlét után.. lányok ti mit tennétek a helyembe? nagyon szeretem és a szívem megszakad miatta :'(
2011. aug. 15. 01:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
39%
Menj el! Fiatal vagy még. Sztem a karrier az fontosabb.
2011. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Habár én nem lány vagyok, de megpróbálok válaszolni neked.


Rangsorolnod kell magadban, mi az elsődleges. Gondolom, meló miatt utaznál.

Mennyit tudnátok találkozni? Hány évesek vagytok?


És egy 5 éves kapcsolat nem hiszem, hogy csak úgy megszakadna, mert elutazol.

A távolság csak az igazán jó hajóknak kedvez. Egy csónakkal ne akard átszelni az óceánt. :)

2011. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Jószándékú ***** válasza:
39%
HA 5 év után még mindig nem bízik benned, akkor nem is szeret.
2011. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok lány, de azt javaslom: utazzál. Pontosan ezért: próbára teszi a kapcsolatotokat - ha kiállja, az maga lesz a dicsőség, ha nem... az biza fájdalmas, de inkább most, mint mondjuk 20 év múlva derüljön ki, hogy nem volt az igazi.


Esetleg kérd olyanok véleményét, akik jobban ismernek benneteket, én speciel nem tudok rólatok semmit. :)

2011. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
Második nagyon adom!!:)
2011. aug. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Nálam a következő helyzet állt fent:

2,5 éve nem voltunk családommal Horvátországban, pedig azelőtt szinte minden évben voltunk kint. Nagyon hiányzik a tenger és az a környezet; légkör. Most fent állt a lehetőség, mert akadt rá zsetonunk, hogy két hétre kimenjünk nyaralni. Persze barátnőmet nem engedték el a szülei, hogy velünk jöjjön... ezért itthon maradtam, míg a családomék elmentek. :)

17/F

2011. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
nem dolgozni mennék.hanem barátnőm hívott ki magához. ő kint lakik és vele élnék . ő egy év múlva jön haza és addig szeretné ha vele maradnék. az hogy ott sikerül e munkát találnom csekély a valószínűsége mert nincs nyelvtudásom. a barátom az a tipus aki sosem bízott senkiben igazán . de ezt sosem érezteti velem. mert nekem teljesen mást mondott. hogy nyugodt szívvel eltudjak menni.. most már gondolom ezért :/ nem akart lelkiismeret furdalást okozni nekem. most kaptam épp itthon egy állás lehetőséget a mai napon. amit ha maradnék szívesen el is fogadnék.
2011. aug. 15. 01:52
 8/44 anonim ***** válasza:
Miért nem vinnéd magaddal? Nekem ez értelemszerű lenne... Ne, hogy már egy barátnő fontosabb legyen, mint a barátod, amúgy is gondolom a jövőt a barátoddal akarod leélni nem a barátnőddel...
2011. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
neki itt biztos munkahelye van és ő nem tudja feladni egy év külföldért mert már azért ő 32 éves és nem veszik fel akármikor akárhova mint egy fiatalt.. 13 éve dolgozik ott és butaság lenne ott hagynia..
2011. aug. 15. 02:02
 10/44 anonim ***** válasza:

Ha ezek után egyáltalán megfogalmazódott benned ez a kérdés,akkor nincs is miről beszélni.

Ha a gyerek vár egy évet rád,amíg te kint szórakozol,akkor meg ritka nagy balek.

Bár így is az lehet,ha csak úgy elenged.

2011. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!