Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szombat este voltunk bulizni, és a bátyám picit berúgott nem akart haza menni, én meg vele maradtam, a barátom meg elkezdett vergődni, hogy a sofőr már unja az egészet és menni akar haza, ezért velem veszekedett. Aztán fogdta magát és elment kocsival haza, engem meg bátyám ott hagyott az utcán fél 4-kor és fél 7-kor jött busz. Am 2 és fél éve járunk, és még most is ő beszél velem úgy mint a kutyával, és ő van megsértődve ... 18/L
2011. aug. 15. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Elküldeném a vérbe. A bátyámat is.
2011. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért maradtál? A bátyád nem tud vigyázni magára?

Én is "bepöccennék" ha a csajom nem velem jön haza.

Nekem az csapódna le hogy nélkülem akar bulizni(pasizni).

2011. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már eljöttünk a discoból, és elkezdett ordibálni velem a barátom, hogy a fasza kivan az egésszel, azt csak úgy ott hagyott... Akkor ki is a hibás? Nem segíteni kellett volna a kocsiba betenni a tesóm, és haza menni?
2011. aug. 15. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
egyé
2011. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy a "picit berúgott " az az eszméletvesztés?

Akkor más a szitu.Akkor be kellett volna tenni a kocsiba a sogorát!Lapát.

2011. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt eszmélet vesztés, de közel járt hozzá. Én is így gondolom amúgy ...
2011. aug. 15. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen primitív barom felejtős.

És a bátyuska is egy időre.

2011. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van olyan h taxi
2011. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!