Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb dolog amit a párotok valaha mondott nektek?

Figyelt kérdés
Vagy amin a legjobban meghatódtál?
2011. aug. 15. 19:25
1 2
 1/11 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Amikor közölte hogy a gázszámla amit küldtek az a szomszédé *.*
2011. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Jössz hármasba úgy, hogy a barátnőm is beszáll?
2011. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"fingtam"
2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köösz XD
2011. aug. 15. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen volt már,de Nekem mégis ez a kedvencem:

Sétáltunk a naplementében,és elfáradtam..

Én:Felveszel az öledbe? *__*

Ő:Most nem :)

Én:Miért,olyan nehéz vagyok? O.o

Ő:Nem,Te nem vagy nehéz,én vagyok a gyenge.. :P


Na,ez aranyos volt Tőle nagyon!Jól esett... Tényleg nem vagyok amúgy nehéz..! :D

1L.

2011. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Mikor mielőtt megcsókolt, a szemembe nézett, és azt mondta: úristen, hogy lehetsz ilyen szép?

mint egy hercegnő

meg mikor azt mondta: istennő vagy

2011. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
*---*
2011. aug. 15. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
"A szüleid biztosan tolvaj űrhajósok voltak, akik leloptak két csillagot az égről és odaadták neked, hogy ezek ragyogjanak a szemedből mikor rám nézel! "
2011. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

amikor azt mondta nekem (már 2x is), hogy egy angyal vagyok! az nagyon jól esett :))))

de voltam már királylány is meg gyönyörűség meg iylenek. de az angyal az nagyon tetszett :D

2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
a semmiből kaptam egy sms-t hogy kívánjak valamit, és ő teljesíti. én őt kértem. másnap reggel felhívott, hogy "szia hercegnőm, kinéznél az ablakon?:)" és ott állt a kapunk elött egy szál rózsával. kijött hozzám a koleszból csak azért, mert ezt kívántam. életem legromantikusabb élménye, és mondása volt.  :)
2011. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!