Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet egy normális lánnyal megismerkedni Ózdon?

Figyelt kérdés
Jó, tudom ez elég speciális kérdés, de ha egyszer itt lakom, és valahogy nagyon kevesen vannak itt (én így látom) a 20-25 korosztályból - sokan elmennek tanulni, dolgozni - a helyi diszkóban - én nem járok - de állítólag csak sok tizenéves ribanc van... Van vkinek valami jó ötlete? (mondjuk, aki egy kis helyismerettel is rendelkezik)
2011. aug. 16. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el
2011. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első nem mond hülyeséget. Én is azt javaslom, ha teheted költözz fel a legközelebbi nagyvárosba. Mondjuk Miskolcba. Jóval megnőnek az esélyeid.
2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, de Ózdon dolgozom, és szeretem is a munkámat (végre pont megfelel a végzettségemnek), és első körben még szeretnék itt maradni, de azért nem vagyok benne biztos, hogy jól gondolom. Az fiatalok nagy része tényleg elmegy innen...
2011. aug. 16. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Forever alone....
2011. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan menekülni kell XD
2011. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Talán egy ózdi lánnyal Ózdon lehet megismerkedni... amúgy ha csajozni akarsz akkor felmehetsz társkeresőkre...ha nagyon nem megy a dolog.
2011. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz lesz normális lányt találnod. Próbálkozz Pesten, ott a képzettségednek megfelelő munkát is tudnál szerintem találni. Akinek esze van az megy Ózdról, én jövőre megyek fősulira de már türelmetlenül várom, mert jó lenne innen kikerülni. A tizenéves lányokkal kapcsolatban meg igazad van, mozdulni se lehet tőlük.
2011. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te vagy az ózdi sintér ?
2011. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!