Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet manapság normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság normális fiúkkal megismerkedni? 30 évesen tartós kapcsolatra vágyók hol tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni a legjobb barátnőmnek, mert nagyon el van keseredve. Szórakozni jár, tornázik, csinos, magas, helyes lány és valahogy olyan balszerencsés most ebben. (Fél éve ért véget egy 8 éves kapcsolata.)
2009. nov. 20. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Kemény story. Sajnos 30 évesen már nem olyan az ismerkedés mint 18 évesen. Fogalmam sincs, hogy hol egyébként. Neten keresztül talán.
2009. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dokk caféban
2009. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"30 feletti független pasival vagy komoly gond van agyilag vagy kamionsofőr", ahogy egyik barátnőm mondogatja mindig :D


Ismerettségi körben nem tudtok keresgélni? Valamelyik barátnő tesőja/unokatesója/haverja esetleg?

2009. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igenis léteznek 30 felett független pasik, akik értelmesek, és komoly kapcsolatot keresnek!Én párom 32 lesz ,5 hónapja ismertem meg a munkahelyemen,és nemsokára összeköltözünk.

De én is azt mondanám, hogy talán interneten,de ott nagyon oda kell figyelni kivel is ismerkedik az ember!

2009. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az ismeretségi körben már mindenkinek van párja. Akinek nincs, azzal nem jönnek be egymásnak.

Én is a netet mondtam, de azt mondja, az olyan végső elkeseredés neki. :(

2009. nov. 20. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Abban a korban már nagyon nehéz.
2009. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már azt mondjátok hogy 30 év az olyan sok! "abban a korban" hol éltek ti? Legfeljebb annyi baj vana világgal, hogy a harminc év feletti férfiak mind huszonéves nőt akarnak maguknak. Azt is megértem hogy harminc évesen az ember kicsit megnyugodna egy jó parnerrel és nem járna minden hétvégén az éjszakában, de anélkül is lehet párt találni. 30 év még semmi. A nyolc éves kapcsolat után a "depresszió", hogy egyedül maradt, ilyen hosszú kapcsolat után már azt is lefelejti az ember hogyan kell ismerkedni. Ez itt a probléma. Ha szip és csinos akkor talál magának párt. Okosnak biztos okos és kedves is, ha volt aki elviselje 8 évig:)
2009. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És fiatalabbal véletlenül se akarna kezdeni? :)

25/f

2009. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lennének 30 felett független értelmes férfiak? És akik "ebben a korban" szakítanak, válnak... azoknak a pároknak a férfitagjával mi van? Vagy mind úgy lép ki a kapcsolatból szerintetek, hogy máris van neki más?

Amúgy lehet, hogy a harmincas férfiak a huszonéves nőkkel is összejönnek (IS), de a harmincas nők meg összejöhetnek a negyvenes pasikkal is! "ebben a korban" már nem muszáj ugyanarra az évfolyamra járni :-)

2009. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!