Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rolika9712 kérdése:

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy 6-os lány és nemtudom hogy mondjam meg neki vagy hogy hogy shólítsam meg. És attol is félek hogy hogyfog reagálni...

És ha véletlen öszejövünk akkor ár csak az a baj hogy van egy teljesen őrült hugom és tuti beavarna. Vele mit csináljak?


2011. aug. 16. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6.os? vágd ki dzsásztin bíbör fejét egy plakátról,és ragaszd magadra,akkor mind1,hogy,hogy szólítos meg,akár makoghatsz is,a siker garantálva
2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csajt kb így szólítsd le : héj te jössz ba.szni v. ba.szol jönni?

a húgodat meg akaszd fel v. intézd úgy h a szüleid örökbe adják...

2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mond ezt a 6os csajnak:" Kicsilány szia, hello, álljunk össze mint két kicsi lego!" biztosan bejön neki. Aztán meg menjetek legozni, de a hugodat is vond be!
2011. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak beszélgess vele, ne idegesítsd magad azzal hogy mi lesz ha...ha nem jön össze se lombozódj le mert akkor nem voltatok összevalók...a húgodról csak annyit hogy ne hagyd hogy beleszóljon az életedbe...mindig csak a kiszemelt lánnyal törődj...
2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ti teljesen hülyék vagytok XD

Koszi argint azert varok meg par kommentet

2011. aug. 16. 12:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha a hugomat is belekéne vonni inkáb levâgnám a farkamat:D olyanvronda h lese lehet irni
2011. aug. 16. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:
azért ronda a húgod, mert rád ütött. Szerintem a csaj is felvágja az ereit, ha meglát.
2011. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyan szólítsd meg? Magyarul!! Magyarul!! Van szád, tudsz beszélni, félrehívod stb. Ha teis tetszel neki mit számít majd neki a hugod? Veled foglalkozik majd ugyis :P Remélem segítettem :D
2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na aszem hagylak titeket reménytelenek vagytok:D 6 válaszból 4 teljesen hülyeség de tetszet kivéve 1:D a másik ketőt meg énis tudom és azt kérdeztem h mitmondjak neki nemazt h hogykezdjem el!!!
2011. aug. 16. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért te hány éves vagy,hogy ennyire nem tudsz a talpadra esni?
2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!