Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szólítsam le a buszon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le a buszon?

Figyelt kérdés
Egyik reggel a buszon volt egy csaj, akivel egymás mellett álltunk (heringjárat volt) és láttam, hogy többször figyel/rámnéz, miközben én az ablakon néztem kifelé (aztán amikor ő elfordult akkor meg én nézegettem)és volt hogy a számat nézte.1. kérdésem is ehhez kapcsolódik, hogy szerintetek a bajuszomat nézte :D(15 vagyok és már egy kicsit kezd nőni, de csak bizonyos fényviszonyok mellett látszik) vagy bejövök neki és arra gondolt, hogy lesmárolna?A 2. kérdésem pedig, hogy hogy szólítsam le, illetve hogy mit mondjak neki? 2 megállóval később száll le mint én és ő is kb. 15-nek néz ki és látszólag nem az a tipikus ribanc.
2011. nov. 1. 16:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Félreírtam, nem a buszon szólítanám le, mert kicsit hülyén venné ki magát, hogy annyian vagyunk a buszon, hogy kapaszkodni sem kell, mert tartanak és vagy túl közel lenne vagy túl távol és ezért arra gondoltam, hogy ott szállok le ahol ő is és ott beszélek vele miután leszálltunk.
2011. nov. 1. 16:53
 2/17 Darkey ***** válasza:

1. Biztos nem a bajuszodat nézi:D vagy teszteld le! Leborotválod, és ha már nem néz, akkor azt nézte:D:D:D


2. Én a helyedben valahogy így: Szia, elég sűrűn látlak utazni ezen a buszon, gondoltam megismerkedhetnénk.

Vagy vmi ilyesmivel leszólíthatod nyugodtan a buszon is:)

2011. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az elso valaszolonak nagy igaza van .
2011. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na de buszon nem akarom, mert ha távol vagyok tőle akkor nem akarok átordibálni a tömegen, ha meg közel vagyok akkor meg már nagyon kényelmetlen lenne dolog úgy, hogy kb. 15-20 centi van az arcunk között.De attól még jó amit írtál, csak a megállóban fogom neki mondani.És még utána szeretnék neki valamit mondani, mert most elmondom neki ezt, vagy ehhez hasonlót a megállóban és utána mit mondjak neki?Pl. hogy megadná-e a számát, hogy megtudjunk beszélni egy időpontot, vagy mit?
2011. nov. 1. 17:08
 5/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne kezdemenyezz ijen ramenosen ... kerdezd meg eloszor azt amit az elso valaszolo mondott ,aztan mond azt hogy pl meik iskolaba jarsz ,vagy mittudom en talalj ki valamit ... vagy kerdezd meg hogy meik suliba jar ,es akkor megkerded (meg akkor is ha nemismersz abol a sulibol senkit ) hogy ismered ott azt az istit? odajar ,regebb volt osztalytarsam vagy valami de lenyegtelen mit mondasz csak latszodjon igaznak ,

Aztan par nap mulva kerdezd meg nincs-e kedve meginni egy udittot hazafele,vagy egy pizzat/HOT DOG-ot megenni,es akkor amerre laktok arra elmentek mikozbe esztek vagy mittudom :D

Kb segitettem? :D

2011. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Segítettél,köszi.Ment a zöld kéz.
2011. nov. 1. 17:16
 7/17 anonim ***** válasza:
aaaa ,az nemfontos nekem :D remelem sikerul ;)
2011. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi, én is remélem.
2011. nov. 1. 17:22
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez ari volt.

Bizonyos fényviszonyok? Pl. atomvillanás?

:)

2011. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Szia bébi lyukaszthatok?"
2011. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!