Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy mondjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy mondjátok el otthon, ha van barátotok?

Figyelt kérdés

Mondod hogy majd bemutatod, vagy mi?

Normális választ kérek..


2011. aug. 16. 16:29
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Apa, anya, összejöttem Xy-nal. *Boldog vigyor*

Ha szeretnétek megismerni bemutatom szívesen.

2011. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem apám mindig megkérdezte pár hetente, hogy "van-e udvarlóm". Ha volt, megmondtam, hogy ja, van barátom. Ennyi.

Bemutatni csak a mostani páromat mutattam meg neki.


21L

2011. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm anyukája mondta, hogy állítólag mielőtt összejött velem sokáig nyafogott neki miattam ;)

Szerintem tök aranyos lehetett, megnéztem volna, mert nekem nem szokott nyafogni :)))

2011. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
És ha én mondom , hogy van barátom XY... és mondjam h itt meg ekkor ismertem meg,vagy felesleges?? Ha nem mondom,akkor biztos h megkérdezi apám..-.-
2011. aug. 16. 16:58
 5/53 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy elmondod-e vagy nem, hogy hol és hogyan ismerted meg, talán megkérdezi. De ha kérdezné miért lenne baj, szégyenled a barátodat a szüleid előtt ?
2011. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Nem, csak az igazat biztos nem fogom megmondani , hogy ismerem több éve, régen együtt lógtunk még iskola helyett.ezt biztos nem mondom.xD hanem..ki kellene találnom vmi jót, hogy hol ismerkedtünk meg..
2011. aug. 16. 17:04
 7/53 anonim ***** válasza:
Nem mondom el. Nem mintha ne engednék, csak zavar, hogy anyám folyton cukkolna.
2011. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem feltétlen kell elmondanod, hogy iskola helyett vele találkoztál... Azt elmondhatod, hogy több éve ismered.

De egyébként nem gondolod, hogy nem meséket kéne kitalálnod a megismerkedésetekről, hanem az igazat?

2011. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem akarom , hogy tudja , hogy régebb óta ismerem.. Na.. de viszont anyám tudja..: S És már mondtam neki, hogy azóta megváltozott (mert tényleg nagyon normális lett meg minden), de nem tudom , hogy anyám mit szólna rá, ha tudná, hogy együtt vagyok vele?!:S
2011. aug. 16. 17:11
 10/53 anonim ***** válasza:

Tom Tucker válasza:

Lányok!!!!! XD

Amúgy ez attól is függ kedves kérdező, hogy hány éves vagy.

2011. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!