Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném magamat túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném magamat túl rajta?

Figyelt kérdés

A helyzet az alábbi: több mint 2 évig voltam együtt a vőlegényemmel, minden szép és jó volt, de 1 hónapja elmondta hogy ki szeretné még élni magát. Azóta is beszéltünk, tartjuk a kapcsolatot, persze próbáltam elfelejteni, de azóta találkoztunk egyszer, és hát csókolóztunk. Azóta megint nem bírom kiverni a fejemből, mert én tényleg vele szerettem volna leélni az életem, és még mindig így érzek.

Lehetséges, hogy miután kicsajozta magát, rájön hogy mellettem jó dolga volt, és mégis velem szeretne lenni? Volt már ilyen helyzetben valaki?


2011. aug. 16. 17:49
 1/1 anonim válasza:
Gondolom ha még kiszeretné élni magát akkor elég fiatal 20-25 körül? Igaza van!!!!! És te így tégy!! Mert házasság után pár év múlva mikor már a gyerekek a karodon csüngenek tiszta narancsbőr vagy öregnek érzed magad pedig nem vagy az, nőnek is kéne lenni de csak anyának érzed magad, beledilizel!! A párod későn jár haza mert szeretője van aki csinos fiatal és nem vár el tőle olyan dolgokat amit te igen. Kapcsol majd hogy de jó is lenne ha még egyedül élne és kiélhetné magát mert ugye nem tudta mivel fiatalon házasodott, ragadt le egy lány mellett.Szóval elhagy. Tehát jobb ha most éli ki magát mint később egy családot tesz tönkre. Bocsi, lehet túlságosan is belementem a témába de hidd el tapasztalatból beszélek.
2011. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!