Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok a korkülönbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a korkülönbség? Én 15 éves vagyok, a barátom 24.

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, nagyon figyelmes, megértő, de nem tudom, anyáék mit szólnának hozzá?

És nem csak megfektetni akar...


2009. ápr. 14. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 2 év múlva mutasd be szüleidnek.
2009. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A szülők szemében úgyis csak megfektetni akar. Szóval ne mutasd be!
2009. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Anyuék minden kapcsolatomat eddig normálisan kezelték, de már tudni akarják, hogy ki is az a srác, akivel randizgatok..
2009. ápr. 14. 14:27
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem!! Szerelemben nincs határ!

Am én is ugyanebben a cipőben járok mint te!:D

2009. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha az anyád lennék, biztos leszedném a fejed... Szerinted mit akar egy érett férfi egy gyerektől? Sok sikert hozzá...
2009. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

Szia!

Én egy 15 éves csaj vok és járok egy húsz éves pasival egyszer már kicsit összevesztünk de nem azért mert nincs szex vagy ilyesmi, hanem nagyon féltékeny voltam azóta már 3 hónap eltel és nagyon szeretjük egymást már 5 hónapja...

Anyumnak én se akartam elmondani de rájött és elég lazán kezelte megengedte hogy talizzunk meg minden persze még nem szexelünk...

Én nagyon szeretem és ő is...

Neked azért több mint az enyém, hát nemtom sztem egy darabig még ne mondd el...

Mennyi idő óta vagytok együtt?

2009. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván Te is érzed, hogy nagy a korkülönbség. Ha nem így lenne nem tetted volna fel ezt a kérdést. Úgyse fogadod meg a tapasztaltabbak tanácsait csak a korodbeli lányokra fogsz hallgatni. 10 év múlva elenyésző lenne ez a 9 év, de most nagyon sok.
2009. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem a korkülönbség a baj, hanem az, hogy te még csak 15 éves vagy, gyakorlatilag gyerek, akor is, ha te nem így érzed. Várj pár évet, és akkor már nem lesz ez ekkora probléma.
2009. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem gyanús, hogy egy 24 éves férfi egy 15 éves lánnyal kezd kapcsolatot.

Azért légy óvatos!

2009. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem hallgatok a korombeli lányokra, mert ők még tanácsot se tudnak adni, és éretlenek is.

Különben fél éve vagyunk együtt, és a barátom mondta is, hogy feltétlen lefektetni akar, addig várunk amíg én akarom.

2009. ápr. 14. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!