Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok a korkülönbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a korkülönbség? Én 15 éves vagyok, a barátom 24.

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, nagyon figyelmes, megértő, de nem tudom, anyáék mit szólnának hozzá?

És nem csak megfektetni akar...


2009. ápr. 14. 14:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

bocsánat, elírtam.

javítva: hogy NEM feltétlen lefektetni akar

2009. ápr. 14. 15:02
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Kit akarsz meggyőzni, hogy van értelme ennek a kapcsolatnak, minket vagy saját magadat? 15 évesen Te még gyerek vagy, a barátod viszont már egy felnőtt férfi. Ha mégis ugyanaz az érdeklődési körötök, akkor valami nagy gáz lehet ezzel a pasival. Tény, hogy a lányok előbb érnek, a férfiaknak meg idő kell, de még akkor is egy éretlen kislány vagy (tudom ez most nem tetszik) akinek még élnie kell és nem egy felnőtt emberhez öregednie.
2009. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
én nem értem a mai huszonéves pasikat, 14-15 éves kislányokkal kezdenek, komolyan itt tartunk?! Mikor a lánya is lehetne.. bár végül is van rá magyarázat: az ilyen korú kislányok még naivak, tapasztalatlanok, szóval képesek hinni az ilyen pasiknak.. aztán csak később jönnek rá, hogy átverték őket a pasi jól megd*gta és otthagyja őket.. milyen világban élünk?!..
2009. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem bántásból mondom, de egy normális 24-25 éves pasi milyen közös témát tud találni egy 15 éves kislánnyal? Miről tudnak beszélgetni, miben azonos a céljuk, a jövőképük? Nem hinném, hogy olyan sok közös nevező van a generációs szakadék miatt. 28 évesként nekem sokszor még a 22-23 éves lányok is túl fiatalok, inkább a 26-32 éves korosztályban nézelődöm.
2009. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Perszepersze, aztán mikor majd lefektet utána hirtelen szakít veled, ennyi. Gyertek már le a falvédőről csököttagyúak.
2009. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csököttagyú, csupán megbízok benne, mert szeretem, és ő is engem.

És a kérdésre kérném a válaszokat, miszerint elmondjam-e, és nem a sértéseket! Vannak közös témáink is, elég sok. Jól megvagyunk, de nem azt kértem, hogy sértegessetek.

2009. ápr. 14. 16:35
 17/19 anonim ***** válasza:
barátnőm 14 v 13 volt (már nemtom ) mikor összejött egy 20 éves pasival 1 hónapig voltak együtt , aztán pasi szakitott vele mert nem akarta megbántani , de mondta h majd ha kicsit idősebb lesz akkor összejöhetnek v vmi iylesmi . aztán 15 évesen összejött egy 26 éves pasival .Mármitn először baártok voltak kb fél évig aztán vele is max 2-3 hétig járt , mert szakitott vele bnőm mert nem akart titkolózni . Utána megint kb fél évig barátok voltak , és a pasi nem erőltetett semmit . spt szóba se hozta állitólag... szax előfordulhat h vannak ilyen pasik is .. DE.. az nekem is furcsa hogy egy ilyen idős pasi miért nem a saját kora beliek között keresgél...na mind1 csak ennyi . ha ez segít .:) sok szerencsét
2009. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a szüleidnek,mert előbb utóbb úgyis rá fognak jönni,és abból nagyobb balhé lenne mint ha most bevallanád nekik.Amúgy én 17 éves vagyok a barátom 23,nálunk is van jócskán korkülönbség.Először én is féltem elmondani a szüleimnek,de elmondtam,kiakadtak kicsit rajta aztán megbékéltek vele,most már egész jól kijönnek.
2009. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"addig várunk amíg én akarom."


Igen. Hát persze. Erről eszembe jut egy nagysikerű dal: "Álmodj királylány"


Egy ésszerű ideig várni fog mondjuk fél évig talán... de ne erre alapozz. Egy kapcsolatot nem azzal kell kezdeni, hogy "én nem akarok ám szexelni, várjál rám". Akkor már régen rossz. Egyébként meg igen sok a 9 év. Majd amikor te 30 leszel ő meg 39 akkor nem lesz sok, de most az.


Anyudnak meg mondd el, mert senkire sem számíthatsz az egész életedben csak és kizárólag édesanyádra. Igen furcsa ezt hallani, de majd később rájössz.

2009. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!