Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Hello!

20 éves vagyok,eddig 2 barátnőm volt,de az is nem tudom h hogyan jött össze.Mind1.

Mostanában azt gondolom h én senkinek sem tetszem.

Úgy érzem külsőmmel nincs gond.Talán kicsit lehetne fogyni,de rendszeresen járok futni,szóval előbb-utóbb lemennek a kg-ok.Kb 185 cm vagyok és 95 kg.Hosszú hajam van sztem ez is esetleg hátrány lehet.

Beszélgetni is tudok akármiről,csak éppen ezen nem tudok túl lépni.Flörtölés ilyesmi,ezekhez a dolgokhoz abszolut semmi közöm sincs.

Kissé ittas állapotban viszont ez is megy,mert akk általában semmi sem érdekel:D

Önbizalmam egyenlő a nullával,ismerkedésre sajnos nem sok lehetőség áll rendelkezésre.

Igen és azt még elfelejtettem mondani h szűz vagyok szóval ez sem vmi tuti állapot.

Lényeg h én úgy érzem h sosem lessz senkim,senkinek sem fogok tetszeni.

Szóval nem tudom,már gondolkodtam azon h el kellene menni pszichológushoz,talán ő tudna segíteni nekem.

Azért köszi a válaszokat!

20/F


2011. aug. 16. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy bmw-t és tuti lesz csajod
2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is igy ovk vele sajnos :(

14/F

2011. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és megmondom mi a baj:)
2011. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Vágasd le a hajad, sok lány ki nem állhatja a hosszú hajú pasikat.


19/L

2011. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok,és nekem még egy barátnőm se volt. te legalább 2ig eljutottál. sokan vannak még igy. üdv a klubban,cimbi
2011. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a baj hogy görcsösen akarsz barátnőt keresni.Úgy indulj el bulizni hogy most nem akarok csajozni. Általában akkor szokott össze jönni amikor nem is gondolunk rá.
2011. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 nicegirl93 válasza:
küldj képet hátha tudok segíteni vagy ha nem küldesz akkor fel a fejjel egyszer úgyis összejön :)
2011. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdés: rendszeresen fürdessz, cserélsz ruhát, és a hajad sem töredezett szénakazal? Ápolt vagy?

Azt mondtad a külsőddel nincs gond de ezeket nem írtad le.

2011. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A hosszú hajjal semmi baj, az nekem pl. kimondottan vonzó.


Szerintem (persze így ismeretlenül nehéz megmondani) a saját magadról alkotott képeddel, ebből kifolyólag a kisugárzásoddal van baj. Egyszerűen nem azt közvetíted kifelé, hogy te potenciális jelölt vagy, hanem mondjuk max. egy jófej srác, ismerős, haver. Hinned kell magadban, dolgozz az önbizalmadon. A flörtölésbe is bele lehet jönni - gyakorolj pl. az utcán: nézz lányok szemébe, mosolyogj rájuk, segíts a boltban levenni a magas polcon lévő dolgokat stb :) meglepődsz majd. Hidd el, a normális (és hangsúlyozom mégegyszer: normális) lányoknak ez a fontos, hogy milyen ember vagy, milyen a személyiséged. Engedned kell, hogy megismerjenek igazán.


És tényleg ne akarj görcsösen mindenáron barátnőt. Ha eljön az a lány, akivel el tudnád képzelni a párkapcsolatot, akkor viszont adj bele mindent. Csak legyél természetes, add önmagad, de közben ne maradj a 'haver' kategóriában.


Tudom, nem könnyű feladat, de sajnos ez már csak így va, aktív tevékenység a párkeresés.


20/L

2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem hajat le. Valami jó átlagos páwásra. Vegyél pár csőnacit , egy két suprát pólókat. és akkor külsőre rendben leszel. Ha barátnőt nemis , de olyan csajt biztos találsz akit megdughatsz. Főleg ha egy x6-os bmw-ben feszítessz.:)
2011. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!