Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevallottam egy lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam egy lánynak, hogy többet akarok, azóta ingerülten reagál vagy sehogy. Barátnak se kellek. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Illetve miért kellett igy lennie? Csak azért mert többet akarok és ő nem, már puff nem ismerjük egymást? Azelőtt közös bevásárlásaink voltak, mindenben egyetértettünk stb. Szivtelen? Vagy csak nem tudja kezelni a helyzetet?
2011. máj. 18. 22:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nem akar többet valószínű, és mint a lányok 99%-a ő se tudja kezelni az ilyen helyzetet. Ezt könnyebb csinálni mint azt mondani, hogy bocs de nem, mert akkor "megbántanának minket".
2011. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki? Valószínűleg nem tetszel neki, zavarja hogy te többet akarsz és azért ilyen veled.
2011. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
keressé uj barátnőt... én is többet akarok tőled, több pénzt!!! és te se ismersz meg.. ejjjj:)
2011. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja kezelni a helyzetet az az igazság. Ne is reménykedj:(
2011. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szokatlan neki a helyzet, mert lehet hogy ő abszolút nem számított rá, hogy te többet érzel. Beszéld meg vele, hogy elfogadod, hogy csak barátok maradtok, de akkor tényleg legyetek azok. Ja és tapasztalat-engem ejtett a csaj. Azóta bemutatott egy másik lánynak, 3 hónapja vagyunk együtt:)

16/f

2011. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem reménykedek, csak szégyellje el magát, hogy hónapok óta várok rá, azelőtt elhivott valami bemutatójára, csak "elfelejtett" szólni a pontos időről, és voltunk olyan viszonyban, hogy leüljünk megbeszélni!
2011. máj. 18. 22:15
 7/23 anonim ***** válasza:
Értem és nem baj, hogy ez a véleményed ezek után, de ezt csak magadban tartsd, mert akkor már veled vannak gondok. De azt is meg kell értened, hogy nem tudja kezelni, mert hirtelen jött. Viszont tényleg nem fer tőle, hogy emiatt a barátsátotokat megszakítja:S
2011. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hát nem irigyellek papa
2011. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

egyet értek azzal, hogy nem tudja ezt kezelni, mint ahogy másik 1000 lány sem....


De jobb h túl vagy rajta! Gondolom már jó hossssszúúú ideje kering benned ez a probléma....


Megijedt, mert fél h akkor ráakaszkodnál és nem akar komoly kapcsolatot.


CSAK! Ezt már nem képes így megmondani....annyira azért nem értelmes ő sem.

2011. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem még nem történt ilyen, de belegondolva, én is ideges lennék... Folyton az járna a fejemben, hogy szeretlek úgy mint barátot, de te mivel többet érzel, biztos nagyon szenvedsz, ezért (önkéntelenül) is megpróbálnálak elhidegíteni magamtól, a saját érdekedben... persze ha lenne annyi lélekjelenlétem, illetve olyan ismerősöm, én is keresnék neked magam helyett valaki mást...

L/18

2011. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!