Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liaz kérdése:

Miért van az, hogy a nők azzal aki mindent megtesz értük és szereti és mellette áll, és ezek mellett nem hanyagolja el, kiszeretnek a férfiakból és leszarják őket?

Figyelt kérdés

Tudjátok szeretnék javítani a párkapcsolatomon ugyanis szakító félben vagyok a barátnőmmel! Tudjátok mindent megadtam neki amit csak kért és amit csak tudtam. Nem csak úgy hogy megvettem neki és elmentem vele valahová ahova ő vágyott, hanem figyeltem rá, sok mindent elnéztem neki, és változtam miatta, és mindig számíthatott rám, nem mondtam el az igazat csak amiatt hogy ne végződjön rosszul az estéje és én fiú létemre végig bőgtem az éjszakát... De mostanra már annyira elhanyagol és olyan kevés szeretetet és törődést kapok tőle hogy napok óta nem eszem és nem alszom... :S Mit tegyek hogy boldoggá tegyem és újra belém szeressen? Nagyon fontos lenne ha segítenétek mert életem első igazi szerelme, de ha csak úgy lehet boldog, hogy azt mondom neki, hogy szakítani akarok vele mert nem szeretem és mivel neki nem kell ezt meghoznia, neki legalább könnyebb lesz és "utánam" élhet boldogan mással... :S :'(


F/18


2011. aug. 16. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Fater, az a baj, hogy kinyalod a seggét, és ez nem férfias, ez miatt nem tud rád felnézni, egy férfi nem nyal segget, adj neki kihívást, ne csinálj meg neki mindent, ne szorulj rá, hadd dolgozzon most kicsit ő is.

21f

2011. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnállak és annak ellenére, hogy a korodhoz képest nagyon éretten gondolkodsz és korrektül állsz a lányhoz, azt kell mondanom, hogy sajnos nem ő a neked szánt ember! Legalábbis abból, amit leírtál, nem ez derül ki. Teljesen egyoldalúnak tűnik a kapcsolatotok, szinte csak te vagy érte, ő meg saját magáért.

Minden kapcsolatban az egyik fél jobban szeret, mint a másik, de a te esetedben ez már a kapcsolat rovására megy. Próbálj meg túllépni rajta! Tudom, hogy nem könnyű és ragaszkodsz hozzá, de hidd el, megéri! Én 12 év után hagytam el a vőlegényemet pontosan ilyen dolgok miatt és most olyan emberrel vagyok együtt, amilyenre mindig is vágytam. Már csak azt bánom, hogy egy olyan emberre pazaroltam el 12 évet, aki abszolút nem érdemelte meg! Merj lépni!

2011. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Megpróbálok jól dönteni...
2011. aug. 16. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:
De hogyan érjem el hogy megdolgozzon értem? :/
2011. aug. 17. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt már elcs*szted :/ Ha egy csaj már ennyire el lett kényeztetve, akkor már azért is meg fog haragudni, ha visszaveszel ebből, vagy szóvá teszed neki a dolgot. Mert ő már a világ legtermészetesebb dolgának veszi, hogy te kiny*lod a seggét is. Ezért egyre durvább dolgokat enged meg majd magának. Hidd el, tapasztalat.. Ez a létra-elmélet: Minden alkalommal, amikor a saját akaratod ellenére mégis úgy cselekszel, ahogy a csajod akarja, ő lép egyet feljebb a létrán. És minél magasabbra jut, annál nehezebb lerángatni, egy idő múlva meg egyenesen lehetetlen.

Sorry, ha negativ vagyok, de nem sok jövőt jósolok nektek, én a helyedben kivágnám még most, de előtte durván beolvasnék neki a dolgai miatt. Tedd meg, mielőtt teljesen tönkretesz.

2011. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!