Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, ha még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha még soha nem volt pasim? Még nem is csókolóztam. L/16

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Térjünk vissza a kérdéshez, ha 10 év múlva is érvényesnek találod feltenni.
2011. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Nekem is az első komoly párkapcsolatom folyik még csak (kemény 2 hónapja..)


F/16

2011. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátnőm, szintén még csak nem is csókolóztam. Nem érzem cikinek. Így ne tedd te sem ;)

21/f

2011. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt...

Én sokkal jobban bírom az ilyen lányokat, nem tudom, ez valahogy inspirál engem, hogy én lehetek egy lány életében, valamiben az első..:D

Na, de visszatérve, ne aggódj, biztos lesz barátod..:))

16/F

2011. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem se volt barátom,és még nem is csókolóztam,de már mindenki rám van szállva:hogy smárolsz,szereted a nyelveset?És csodálkoznak,hogy Jézus,neked még nem volt pasid?!áh,ilyenkor kezdek ideges lenni! 15/L
2011. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem is frusztrál, ez az egész... lenne vkim tuti megbecsülném kezdek izmosodni és a fejem is szép (legalább is sztem) már csak egy kis alfa-tulajdonságot kell magamba építeni jobban és lesz bnőm!:P

F17

2011. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Solarian ***** válasza:
Nekemse nem volt még barátnőm. Dettó ez a helyzet. Nemhiszem hogy ciki lenne. Mi ilyen magányos farkasok vagyunk. 16f
2011. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele mint az utolsó, pedig nem vagyok csúnya és divatosan is öltözködök, csak egyszerűen nincs olyan szövegem, és tudom magamról hogy pirulós vagyok, én kicsit cikinek tartom
2011. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azóta már nem az utolsó, hanem a 75%os 15L
2011. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a ciki, h ennyire válogatós vagy, és csak a legjóképűbbeknek adnál esélyt.
2011. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!