Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Gyűrű a barátnőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Gyűrű a barátnőtől ajándékba?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett néhány gyűrű, gondoltam jó lenne valamelyik a barátomnak, de nem tudom hogy mit szólna hozzá? Ti mit gondolnátok ha a barátnőtöktől gyűrűt kapnátok ajándékba? Fura lenne vagy nem? Örülnétek vagy nem igazán? Csak mert úgy látom nem szokás hogy lányok fiúknak vesznek ékszert, főleg nem gyűrűt. (Semmi alkalom nincs, csak úgy)

És ilyesmire gondoltam: [link]


2011. aug. 17. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, és nagyon értékelném. Nagyon irigylem a barátodat, hogy ilyen kedves barátnője van :)
2011. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, már csak azért is, mert a gyűrű a hűség jelképe. Egyébként A bal felső, és a jobb alsó mindenképp előnyben :) sok sikert!
2011. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és adtam már gyűrűt ajándékba a barátomnak. Volt egx férfi gyűrűm, ami nagyon tetszett neki. Aztán kapott tőlem ugyanolyat:) Nagyon örült neki^^:)
2011. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szokatlan., de ha ilyet veszel, akkor örülni fog. egy aranygyűrű, azért ijesztő lenne :) bár ez attól is függ, h mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok.
2011. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ne kereszteset vegyél mert az nagyon gáz... minden köcsög mostanába rózsafüzért hord..
2011. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 twinky ***** válasza:

Frodo is valahogy igy kezdte...


Ha ilyen gyurut kapnek a baratnomtol, le se vennem. Nekem tetszene. Csak kar, hogy nem hordhatok.

Ilyet azonban nyugodtan lehet ajandekozni szerintem.

2011. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
chips és kóla már elfogyott a tescoban?
2011. aug. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!