Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szeret, vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
1 hete vagyok együtt a barátommal.Én könnyen szerelembe esek,és már szerelmes is vagyo belé:/ Mindig mondja nekem hogy szeret, rajtam kívűl neki nem kell más.Én vagyok az életében a napfény meg stb. Viszont más lányoknak írogat, ami nekem rosszul esik..hogy szép vagy, meg stb.Jó valahol megértem hiszen pasiból van.De félek attól hogy majd el hagy egy jobb csajért mint én.Pedig nagyon egy hangon vagyunk, szóval.. Kissé bizonytalan vagyok.
2011. aug. 17. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Más lányoknak írogat? Tudja hogy veled jár? Ez sztem nem normális egy kapcsolatban, lehettek vagy 13 évesek...
2011. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem 13 évesek vagyunk 15...
2011. aug. 17. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Egykutya!
2011. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az 1 hét, még nagyon korai... tudod én a pasimmal 3 hónapja vagyok együtt... és ő is szokott más lányoknak írni... "flörtölni" de ezt hagyni kell... nem szabad túl szorosra húzni a pórázt, mert a végén majd tényleg otthagy.... tartsd szemmel mindig, de egy kis flört miatt próbálj nyugodt maradni. Majd ha úgy látod h már ott több is van, akkor lehet okod a féltékenységre :)
2011. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A flörtöt hagyni kell???? Ugyan már, az, hogy hagysz teret a párodnak nem azt jelenti, hogy mással is flörtölhet, hanem , hogy elmehet a haverjaival ide-oda, hagyod hogy néha egyedül legyen, hogy azt csináljon amit akart(persze a párkapcsolati szabályokon belül), de ebbe nem tartozik bele a flört! Meg is érdemlitek ha megcsalnak, ilyen gondolkodással! Minek a kapcsolat, ha még flörtölni akar??? Akkor hagyd a pi.csába.
2011. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!