Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtathatnék a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beviz Elek kérdése:

Hogy változtathatnék a kapcsolatomon? A barátnőm szeret, de valami mégsem jó!

Figyelt kérdés

Hali! A lényeg az lenne, hogy ha valamit szeretne, de én nem, akkor megteszem érte, hogy örömet szerezzek neki vele (pl. egy olyan filmet megnézek, amit kimondottan utálok). Van, amit én szeretnék megnézni, de az ő válasza az, hogy majd nézzem meg egyedül.

Persze egy filmnézésbe nem fogok belehalni, nem erről van szó. Itt a probléma az, hogy nem képes ilyeneket miattam megtenni. Én megteszem, mert jó tudni, hogy örömet szerzek. Ő sz.rik erre. Próbáltam vele erről beszélni, de nem érti hogy ez miért nem tetszik nekem. Ennyire önző lenne vagy mi?

21/f


2011. ápr. 8. 10:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennyire. És az a nagyobb baj, hogy valószínűleg sokkal komolyabb helyzetekben sem fog majd áldozatot hozni a te érdekedben.
2011. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyen lányok. Én is ismertem. Meg kell még érjenek, hogy kiérdemeljenek téged.

Kicsit szigorúbban kell vele bánnod. Nem szabad olyan engedékenynek lenni, te is csak azt csináld, amihez neked is kedved van.

2011. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: Most csak egy egyszerű példát hoztam. Volt már komolyabb dolog is. Olyan, ami tényleg fontos lett volna nekem. Ha ilyenről van szó, veszekedni kell vele, hogy megtegye értem. A végén sem azért teszi mert megérti ennek a lényegét, csak hogy fejezzem már be a veszekedést.
2011. ápr. 8. 11:05
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet, én lány vagyok és nekem szintén nehéz engednem. De nem ilyenben hogy milyen filmet nézzünk. Egyszer én válatsztok egyszer ő. Van hogy olyan rettenet sz.r filmet nézet meg velem, mégis megnézem ez nem olyan nagy dolog. Nem írom le mikben nehéz engednem, csak tudom, hogy ez nálam a múltból jött az előző kapcsolatom után változott meg a döntésem ezekről. Szóval lehet neki is van vmi amiért nem akar engedni, habár ez a film ez túlzás, így később a komolyabb dolgokban tényleg nagy gondok lesznek. MOndd meg neki hogy ez így nem működik, mindkét félnek kell engedni, kompromisszumot kötni, mert nem engedhet mindig csak az egyik. Idővel tönkremész, ha ezt hagyod.23L
2011. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2.-nak: De ha én is azt teszem meg amihez kedvem van az miért jobb? Ha mindketten "sz.runk" a másikra, akkor hiába szeretjük egymást, fölösleges együtt lenni... :(
2011. ápr. 8. 11:07
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Te jobban szereted őt, mint ő téged. Nem működik tökéletesen a kapcsolatotok. Ezen kívül ő önző természetű. Van ilyen.
2011. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

11:06

Szerintem azért lehet ilyen, mert kiskorában mindent megkapott a szüleitől és az volt amit akart.


Próbáltam neki több irányból elmagyarázni, hogy ez miért rossz, de nem érti. A válasza annyi, hogy ha valamit én sem akarok megcsinálni, akkor mondjam. Erre meg hiába mondtam, hogy nem ez a megoldás. Nem megyünk vele semmire ha vagy mindent külön csinálunk vagy nem megyünk sehová mert nem képes áldozatokat hozni. Ha nem érek neki annyit, hogy megtegye értem úgy, hogy nincs kedve, akkor mindegy...


Nagyobb dolgok pl.: Elmentem vele a mamájához. Ő még nem volt az enyémnél. Húsvétkor vagy ketten oda megyünk, vagy külön mindenki a sajátjához. Mondtam, hogy mindig együtt, egyszer ide, egyszer oda, tőlem kezdhetjük ott. Nem ígér semmit... A másik, hogy mentünk gokartozni. Elhívtam, de ő nem akar. A kedvemért nem próbálja ki. Nem szereti, de el sem kísér hogy legalább velem legyen. Ő unja.

Az apja retrobulikat csinál. Én kifejezetten utálom azt a zenét. Elmentem többször is, mert tudom, hogy neki ettől boldog lesz.

2011. ápr. 8. 11:16
 8/23 A kérdező kommentje:

11:14

Ezt is mondtam neki, de tudom, hogy mindennél jobban szeret. Érzem, látom, a szülei is látják, mondják.

2011. ápr. 8. 11:19
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez egy önző ribanc, aki később még rosszabb lesz. Ne engedj neki, ha valamihez nincs kedved mondd meg neki és ne csináld meg. Ha emiatt elkezd szenvedni, mondd meg neki, hogy nem ő a világ közepe, már nem kisgyerek, aki a szüleitől mindent megkap és egy kapcsolat nem arról szól, hogy az egyik fél mindenben enged, a másik pedig a legapróbb kompromisszumokra sem képes. Ha pedig még ezután sem változik, hagyd a francba, mert hosszútávon ez nem fog működni. Keressen magának valakit, akinek nincs szabad akarata és mindent megtesz neki feltétel nélkül.
2011. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt, és hány éves a bnőd?


Nálunk a családlátogatás közösem megy. Nem lakunk együtt, de én is elmegyek vele a 60km-rel odébb lakó mamájához ebédre, és ő is eljön velem. Ez oda vissza működik, elég elviselhetetlennek hangzik így a bnőd. MIt szeretsz egyáltalán benne, ha neki semmi se jó, csak amit ő akar? Ez így nem kapcsolat!

2011. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!