Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
A barátnőm undorodik a szőrtől (minden nap borotválja mindenét), és azt sem szeretné, ha nekem szakállam lenne. Nem ilyen nagy szakállra kell gondolni, mint amilyen a hajléktalanoknak van, hanem csak ilyen kis helyes picire, ott az államon. Szívesen leborotválom az egész arcom érte, kivéve a szakállam. Nem tudom, hogy most mit csináljak. Levágjam a szakállam, vagy sem? Tőlem felrakhattok FuckYeahGyik-re :D Legalább lesz 5 perc hírnevem, így névtelenül is :)
2011. aug. 17. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ezt meg kehet beszélni, de ez a puncikefe szakáll sztem is eléggé gáz. 19f tehát vágd le
2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klaudiazz válasza:
Hogyha szeret elfogadja azt amit te szerec:)Minden feltétel nélkül
2011. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne változz meg egy nőért sem, kivéve ha valami elmebeteg vagy. Tartsd már meg a méltóságodat. Nem kell ugrálni értük. Vagy megszokja vagy megy. Ne dobd már el érte azt amit szeretsz
2011. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első xD Puncikefe XDDDD Köszi a válaszokat :) Akkor inkább megtartom :)
2011. aug. 17. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!