Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a ruha teszi az embert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a ruha teszi az embert?

Figyelt kérdés

Nekem az az elméletem, hogy ha valaki divatosabban öltözködik, akkor az ellenkező nem hamarabb "felfigyel" rá. Nem úgy értem, hogy csak azért fog beleszeretni, hanem maga az ELŐÍTÉLET változik meg róla, szóval hamarabb és könnyebben tud majd kezdeményezni pl. egy lánynál, ha divatosan öltözködik.

Nem volt alkalmam ezt még kipróbálni, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről? Valakinek volt már valamilyen tapasztalata erről?

17/F


2011. aug. 17. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem teljesen de valamennyire igen

azért attól hogy valaki divatos attol még lehet se.ggfej és attol hogy valakin "parasztruha" van pl attol még lehet kedves:D

2011. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a ruha számít:D....pucéran az igazi mindenki ;)
2011. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha valaki márkás ruhákba öltözik arra jobban felfigyelnek..mert aki pl. nincsenek anyagi körülményei az picit igénytelenebb is..ezért nem járok cigányokkal(!)
2011. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"nem teljesen de valamennyire igen

azért attól hogy valaki divatos attol még lehet se.ggfej és attol hogy valakin "parasztruha" van pl attol még lehet kedves:D"


Ezt a választ szerettem volna kikerülni. Kiemeltem, hogy előítélet, vagyis nem ismered az embert. Szóval, most mindegy, hogy kedves e vagy nem, mert tegyük fel, hogy még nem is szóltál hozzá.

2011. aug. 17. 17:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem a divatos fiukat. elégé elbu.isodtak.gusztutalan...:(

szeretem ha valaki igényesen semlegesebben, férfiasan öltözködik.imádom a pasikon az ingeket.

a legtöbb mai lány télleg a bu.is pasikat kedvelli. nem is értem miért.örültem volna ha régi idökben születettem volna le.akkor a pasik pasik voltak

17/l

2011. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 BlackSword ***** válasza:
Valamennyire számít, de csak azért ne állíts be magadról hamis képet kialakítani magadról egy nő kedvéért...
2011. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

17:24

A mai divat a retro divatot követi. (Lásd: [link] )

Így értelmetlenné válik az írásod.

2011. aug. 17. 17:26
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazából nekem nincs szemem a divathoz :S

Volt ebből balhém. Szórakozó helyen leöntöttem valami márkás sálat sörrel (véletlen volt) ami később kiderült, hogy 90 ezerbe került (?????o.O WTF?????????). Nekem akkor is egy közönséges zöld sál volt, és a legelső kínaiba vettem volna neki hasonlót.


Szóval nekem nem számít a divat. Meg taszít is. Egy férfi ne költsön többet ruhára mint én :S Az már gáz.


21/L (szerintem ha valaki férfi, akkor olajos, tépett pólóban és farmerban is férfi lesz. Kisugárzás kérdés)

2011. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17: 26 vagyok.rero nincs tulzottan. korombeliek fülbevaloval a fülükbe, rózsaszin fölsöbe, tornacsukába ami ugyanolyan szabása és formája mint a nöké, feliratos és flitteres fölsöket hordanak söt van amikor kicsit kivágott fölsökben vagy nöies hatásu koptatott gatyákban. ezeküzül a feliratos fölsö tükrözi a 80 s éveket és egy két cipö talán . phujj. szörnyü ez a divat akárki akármit mondjon. nincs semmi stilusérzékük. föleg akik a divatot követik. tucatmajmok
2011. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17 : 24 vagyok bocsi
2011. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!