Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha emiatt megfordult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha emiatt megfordult a fejembe hogy szakítsak vele? 3 hónapja járunk de sokszor van gyomorgörcsöm és szarnak érzem magam. Sokat hazudott a múltjáról a bnőm és nem tudom már mikor mond igazat! Elvileg tisztáztunk mindent!

Figyelt kérdés
19 éves barátnőm 4 emberrel feküdt le előttem!abból 1 egy éjszakás volt de megtörtént a sráccal 2szer is a szex!Nekem nagyon nehéz elfogadni őt!tudom hogy szeret mert mondja soha senkivel nemvolt ilyen jó és örökre akar!Minden velem jó azt mondja(normálisnak tart,sokat hülyülünk,szex)Számomra tökéletes csaj lenne ha ezeket a dolgokat nem szedtem volna ki belőle!Lehet egy ilyen lányt szeretni?mit tegyek? 21 /F főként lányok értelmes válaszát várom!:)
2011. aug. 17. 18:57
 1/8 Máffyn válasza:

Attol meg h nm te vagy az elso neki szerethet teged ugyan ugy

ha meg szuz lenne az lenne a bajod

szerintem nincs jogod beleszolni a multjaba...elvegre az mar megtortent...azert van h elfelejsd

es ha igazan szereted elfogadod ot ugy amilyen

2011. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincsen olyan múltja hogy vissza tudna emlékezni...nekem viszont 4 évig volt bnőm ő a második lány az életemben!
2011. aug. 17. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
attól hogy neked ő a második neki lehetett több barátja...most veled van,szerintem örülj neki
2011. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyen ez akadály, ami volt megtörtént, csak lehet, h szégyelli és azért nem merte ezt neked elmondani. Meg az csak jó, hha azt mondta "soha senkivel nemvolt ilyen jó és örökre akar! Minden velem jó azt mondja" gondolj erre! :)
2011. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remélem is hogy tényleg minden velem jó!pl szexről mondta nem akar róla beszélni de soha senkivel nem ment el..velem sikerült neki
2011. aug. 17. 19:18
 6/8 cicus9615 ***** válasza:

szerintem nem kéne ez miatt szakítanod vele... ez igazságtalan lenne vele szembe. főleg ha télleg nagyon szeret téged.inkább azzal foglalkozz hogy most veled van .


:)

2011. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ariadne13 ***** válasza:
20 évesen már én se vok szűz, ez akkora hülyeség, hogy ha neked ennyi barátnőd volt akkor neki miért volt ennyi pasija... csak és kész. én is 4 fiúval feküdtem le mostani pasimmal együttvéve , az egyik 7 hónapig, a másik 14 hónapig, a harmadik 8 hónapig tartott,......szóval igazából nem csak úgy vetődtem egyik helyről a másikra, és a bnőd sem. Nem k*rva, szóval nem kell vele emiatt szakítani. Barátomnak csak egy bnője volt előttem, és 20 egy éjszakás kalandja. most akkor dobjam ki????
2011. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos, kedves kérdező, saját magad mondtad, hogy a múltjáról a bizalmasabb dolgokat Te szedted ki belőle. Ezek után, igazán nem hibáztathatod a lányt. Ugyanis Te akartad tudni ezeket a részleteket. Jusson eszedbe ezentúl, hogy olyat ne kérdezz, amire nem akarod hallani a választ!

Egyébként attól, hogy 19 évesen már 5 emberrel feküdt le, még nem ribi, és ha TÉNYLEG szereted, és Ő is szeret Téged, akkor ne a megváltoztathatatlan múlton rágódj, hanem tegyél azért hogy élhető és klassz jövőtök legyen.

2012. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!