Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe bele estem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChrisMix kérdése:

Van egy lány akibe bele estem valaki segítene? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe tegnap bele estem,voltunk strandolni és ott kezdődött minden úsztam és egyszer csak láttam hogy néznek és hogy beszélnek rólam aztán mentem tovább és újra látom de közbe követtek oda mentem hozzájuk elkezdtünk beszélgetni stb... Facebook címet cseréltünk aztán beszélgetünk hülyültünk kb úgy 4-5 órát együtt de sajnos neki menni kellet haza,de még előtte a testvéreivel is megismerkedtem meg a szüleivel is,anyukája meg is kérdezte hogy szeretem e lányát mivel a lánynak az egyik testvére megkérdezte hogy szerelmes vagyok a XY személybe és igent mondtam és az anyja is megtudta és igent mondtam,a lány is tudja látszott rajta hogy kedvel de abban nem vagyok biztos hogy agyún azt érzi mint amit én érzek hogyan mondjam el hogy szerelmes vagyok belé!?
2011. aug. 18. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem tapizd meg a meléét ha nemvág pofán akk nyertél!!!
2011. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panda Péter ***** válasza:
hát ne ebben az összevissza stílusban mert nem fogja megérteni. fogalmazz világosabban, tagolj normálisan mert ember legyen a talpán aki a monológod felénél nem veszti el a fonalat...
2011. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért van minden harmadik kérdésbe benne az a rohadt Facebook szó?
2011. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Panda Péter ***** válasza:
üdv a 21. században
2011. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kapitány_úr ***** válasza:

@[01:11]:

A "facebook" még csak hagyján, de a 9 sorban összesen nyolc darab írásjel van.


@Kérdező:

Ö. Hát első sorban mindenképp' tanulj meg kommunikálni "hejjesn" az anyanyelveden, majd néhány randi után - ha úgy gondolod - mondd el neki, mit érzel. :3

2011. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te mibe vagy?
2011. aug. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

mivel a kor lemaradt, nem tudok teljesen korrekt választ adni. de minden esetre ne rohand rögtön azzal le, hogy szerelmes vagy belé. várj, hogy ő is vonzódjon hozzád. legyél vele kedves, de titokzatos, had gondolkozzon el, hogy akkor most mi is van?

az emberek nagy része jobban megbecsüli azt, amiért küzdeni kellett, és nem csak az ölébe hullott (tisztelet a kivételnek)

minden esetre csak okosan :)

2011. aug. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval, már ott a strandon szerelmet vallottál a csajnak az anyján keresztül?!
2011. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beleestèl? Kihuzzalak?
2011. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!