Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon sokat beszéltem az elmúlt fél évben, ezalatt az idő alatt teljesen belezúgtam. Ezt tudja ő is, ezért nem tudom, hogy el-e mondjam neki. Félek, hogy ha elmondom megijed, hogy többet akarok és eltávolodik tőlem. Akkor összetörnék. Beletörődtem, hogy köztünk nem lesz semmi, mégis amikor mással látom nagyon rosszul érzem magam. Néha úgy érzem apróságok miatt, hogy talán ő sem közömbös irántam, de gondolom csak álmodozom.
2011. aug. 18. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha beszélgettek, beszéljetek erről lehetőségről is. Tereld a beszélgetést erre a témára és vesd fel, mint egy lehetőséget. Lehet viccesen is...
2011. aug. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Solarian ***** válasza:

el-e mondjam... na ma is megérte felkelni...

Ha nem mondod el neki és elszalasztod akkor egész életedbe gyötörni fog hogy miért nem tetted meg.

2011. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mond el neki, miért ijedne meg emiatt,(annyira félénk netán az a lány?vagy túl fiatal?)ha valamit is érez (érzett) irántad,hiszen írtad hogy tudja hogy belezúgtál. (honnan tudta meg,rájött?jelek alapján?)Akkor lehet csak arra vár hogy lépj...(mert ő nem mer,ő sem mer lehet)próba szerencse. Ha meg úgy alakul hogy nem lesz köztetek semmi legalább mondhatod hogy te megpróbáltad. Hidd el neked is könnyebb lesz minden, és ha kicsit is szeret emiatt nem távolodik el tőled,mint "barát" szerethet a jövőben is...
2011. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelekből jött rá, igen, hogy ezt honnan tudom, az másik történet.:) Én tényleg rettegek, hogy elhidegülne tőlem, mert félne, hogy többet akarok... Nagyon szeretem, nem bírnám ki, hogy ne beszéljünk. 15 évesek vagyunk mindketten, lehet tényleg fiatalok:)
2011. aug. 18. 23:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont köszönöm, hogy írtál, utolsó, sokat segítettél:)
2011. aug. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!