Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy még mindig szeretem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 3-4 hónapja együtt voltunk 1,5 hónapig. Én szerettem és Ő is engem. Nyáron elutazott 2 hónapra ritkán tudtunk beszélni, de akkor is mindig leírta, hogy szeret meg minden. Csütörtökön találkoztunk a gimi évnyitóján és amikor kettesben voltunk megcsókolt, de szinte nem is beszéltünk. Úgy viselkedik velem minthogyha soha semmi nem lett volna köztünk. Én szeretem őt még mindig, de nemtudom mit csináljak?! Szerintetek elmondjam neki, hogy szeretem? Köszi a(z értelmes) válaszokat! L15
2011. szept. 6. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
mondd el neki persze! Nem fog rosszul elsülni.
2011. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mond veszteni nem veszthetsz semmit. :)
2011. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen ment a zöld kéz!
2011. szept. 6. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad, és hogy te még mindig szereted. A többi a srácon áll vagy bukik.
2011. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mondd el neki! Ha tényleg szeret, akkor nagyon jól fog neki esni.
2011. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valami nem vili:

Azt írtad, hogy megcsókolt meg azt, hogy

Úgy viselkedik velem minthogyha soha semmi nem lett volna köztünk


Ezt nem értem.


Oda ment hozzád lesmárolt, azt tovább állt, vagy mi?

2011. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. szept. 8. 20:58
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen körübelül ez történt...
2011. szept. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!