Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok. Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogyha elmondom, akkor sem fog velem szakítani. De nem akarom megkeseríteni az életét. Ráadásul utána meg már nem is mer itt hagyni, mikor már amúgy is itt lenne az ideje a szakításnak. Nem tudom, hogy mi a kegyetlenebb, de azt terveztem, hogy most véget vetek a kapcsolatunknak, úgy, hogy nem mondom el neki az okát. Szerintetek?
2011. aug. 18. 08:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Most szakítanál vele csak azért, mert szerinted sajnálatból veled maradna?

Nehogy már te tudd jobban, ő mit tenne. Szerintem el tudja dönteni, veled akar-e maradni.

2011. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
ez nem lenne fer a barátnődre nézve.
2011. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen beteg vagy :)

ha meg nem hagy el úgysem, akkor közöld vele:)

tényleg ne keserítsd meg az életét....fel kell hogy készüljön rá =)

16/L

2011. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire önző, megérdemli az igazságot ha jó volt a kapcsolatotok... Ezt amit írtál úgy felejtsd el ahogy van!!!


Ha megtennéd vele hogy ok nélkül szakítasz és később megtudja miért is valójában, összefog törni hogy nem bíztál annyira benne hogy elmond neki és együtt megoldjátok vagy csak egy kicsit is döntéshelyzetbe hozod.

Gondolkozz el egy kicsit és jól dönts.

2011. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnő.
2011. aug. 18. 08:42
 6/33 A kérdező kommentje:
Pont neki szeretnék jót. Akkor lennék önző, ha ezzel akarnám magamhoz láncolni. Persze jól esne, ha itt lenne velem valaki, de sokkal nehezebb lenne szerintem ezt feldolgoznia, mint most "időben" egy szakítást.
2011. aug. 18. 08:43
 7/33 anonim ***** válasza:
70%

"Én vagyok a barátnő."

És ez miért releváns információ?

2011. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, te túl sok szappanoperát vagy filmet néztél...
2011. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
"ez nem lenne fer a barátnődre nézve."
2011. aug. 18. 08:47
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

de hülyék vagytok!

azért írta hogy ő bnő,mert valaki úgy írta mintha ő lenne a pasi!


Kedves Kérdező!

Szerintem(!),ha teljesen korrekt szeretnél lenni,akkor mondd el neki az igazat. Magyarázd el hogy a betegséged mivel járna,komolyan beszéld meg ezt vele.A végén azt is mondhatod amit írtál hogy nem szeretnéd magadhoz láncolni,ezért szerintem a szakítás lenne a legmegfelelőbb.

De szerintem mindenképp mondd el a szakításotok igazit okát,hiszen a kapcsolatotokban ketten vagytok,nem dönthetsz helyette!

2011. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!