Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat, véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat, véleményeket várok. Mit csináljak? Mit gondolhat?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik nekem és pár napja ráírtam fészen és megengedte, hogy beszélgessünk. Akkor beszéltünk előszőr. Nem volt vmi bőbeszédű meg nem is nagyon kérdezett tőlem, mert álítólag sokan írnak rá. Tegnap megint beszéltünk és egyszer csak ott hagyott pedig csak a kézilabdáról beszéltünk. 40 percig vártam rá, de nem írt visza pedig fent volt. Persze miután leléptem írd ki dolgokat az üzifalára. Ezek alapján kicsit úgy gondolom, hogy nem vágyik annyira a társaságomra. És hogy tudnék vele le beszélni egy talit? Vagy nem korai?
2011. aug. 18. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
De korai. Ha még a fb-on sem beszél veled ( pedig azt senki nem tudja ) nem fog veled találkozni sem ( amit mindenki megtudhat )
2011. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem még korai lenne elhívnod. Végül is az még nem jelent semmit, hogy megengedte, hogy beszélgessetek. (Egyáltalán: mit írtál neki, hogy honnan "ismered"?) Lehet, hogy kicsit sok volt ez neki így hirtelen, esetleg tényleg nem érdekled őt annyira. De az is lehet, hogy hirtelen le kellett lépnie, bár az az én szememben nem túl szimpatikus dolog, hogy miközben beszélek valakihez, csak úgy eltűnik (kivétel, ha utána érdemben meg tudja magyarázni, mert előfordulhat áramszünet stb.). Szerintem még próbálj vele beszélgetni, aztán ha úgy érzed, hogy le akar pattintani, nem válaszol bőbeszédűen a kérdéseidre, ő soha semmit nem kérdez rólad, akkor hanyagold, és keress mást, neked is így lesz a legjobb.
2011. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de szerintem ez egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit. Bocsi
2011. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit.
2011. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Ha valaki rámír és nem érdekel akkor csak rövid válaszokat írok és néha nem írok vissza.
2011. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lassan 5 éve ismerjük egymást látásból. És csak ismekedtünk most is. És ha megkérdezem mégegyszer, hogy biztos mem zavarom, mert ez meg az? XD
2011. aug. 18. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. De nem érdemes sztem :/
2011. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont, amiket ír néha azok szerint van esélyem csak a tettei ezt megcáfolják.
2011. aug. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!