Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem 8 hónap után? Tanácsokat/véleményeket

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt barátommal. Miután vége lett vissza szeretett volna szerezni de én nem akartam. Amikor rájöttem hogy nekem igen is ő kell ő már nem így gondolta..utána másfél hónapig nem is láttam, minden kapcsolatot megszakított velem. Egy iskolába járunk és elfordítja a fejét köszönni sem köszön! Miért van ez? segítsetek
2011. okt. 5. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
"8 hónapig voltunk együtt barátommal. Miután vége lett VISSZA SZERETETT VOLNA SZEREZNI DE ÉN NEM AKARTAM. Amikor rájöttem hogy nekem igen is ő kell ő már nem így gondolta..utána másfél hónapig nem is láttam, minden kapcsolatot megszakított velem. Egy iskolába járunk és elfordítja a fejét köszönni sem köszön! Miért van ez? segítsetek"
2011. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de amikor vége lett én annyira kedves voltam vele. nem úgylett vége hogy oké haragszunk egymásra hanem úgy hogy minden na beszéltünk meg iylesmi és hirtelen midne megváltozott..
2011. okt. 5. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
mert az exed még gyerek!
2011. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát, mondhatjuk úgy is még facebookon is letiltott! mondjuk nem érdekel csak számomra ez volt a hab a tortán!
2011. okt. 5. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
na vajon miért van ez? nem is tudom. Mert mondjuk nem akarja hogy megint h*lyére vedd.. és igaza is van, én is ezt csinálnám. itt szórakozol hogy egyik percben kell másikban nem. Azért figyeljünk erre oda, nehogy már a csík tolja a repülőt.. :D
2011. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húú de bölcs vagy:)
2011. okt. 8. 21:39
 7/7 anonim válasza:
hát szerintem kicsit túl reagálja hogy még leis tilt meg rád se néz.. szerintem 8 hónap után nem így kéne ennek végződnie és beszéljétek meg :)Mondjuk mindenesetre szerintem biztos nem esett jól neki hogy visszautasítottad :/
2012. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!