Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb mennyibe kerül egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyibe kerül egy ilyen május kosár?

Figyelt kérdés
Vehetek ilyet a bnőmnek ha 10 hónapja vagyunk együtt? Csak mert gondolom vannak olyanok amiket pl csak menyasszonynak vesznek meg ilyenek...
2009. ápr. 14. 22:34
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 14. 22:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem kicsit giccsesnek és túlzásnak tűnik!


Lepd meg valami egyszerűbb csokorral, vagy vidd el vacsizni!

2009. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csokrot biztos nem kap..Május elsejére nem csokrot szoktak, hanem májuskosarat. Nem akarok túlzásokba esni.. inkább kicsi, de csinos, szép, mint nagy, de kevésbé szép kosarat akarok..
2009. ápr. 14. 23:18
 4/8 anonim válasza:
miért nem állítassz neki inkább egy májusfát? vagy felétek nem divat?
2009. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Májuskosarat kap, mert az szép, meg minden, a májusfa állitás divat errefelé, azt is akarok, de az meg inkább a buliról szól (borozgatás, sötétben fakeresgélés, favágás a sötétben/határban, diszités, stb...) Szal a májusfa állítást nem akarom kihagyni mert tavaly is k..va jól sikerült, a májuskosarat meg szintén nem akarom kihagyni, mert szereti az ilyen dolgokat, meg szebb mint egy fa..
2009. ápr. 14. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem miért ne adhatnál neki?

Egy kicsit inkább, mert a nagy az már túlzás.

2009. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Ha ennyire eldöntötted, és ilyen arrogánsan válaszolsz, akkor minek írod ki egyáltalán a kérdést?


Ha májusfát is állítasz, akkor totál felesleges a kosár is... Életemben nem hallottam, hogy májuskosár egyáltalán létezik. Pedig "vidéki" vagyok...

2009. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hello!


Én jó ötletnek tartom a májuskosarat! Az én barátnőm is falun lakik és ott szokás az ilyesmi, szóval idén nekem is kell szereznem valahonnan. Valószínűleg virágkötőknél lehet kapni, de nem tudom mennyiért. Ha esetleg valakinek van erről infója, akkor beírhatná.

2009. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!