Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Mind a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Mind a két oldal érdekel.

Figyelt kérdés
Sztori:Lassacskán 3 éve jár a fiú és a lány.Októberben összeköltöztek.A lány utána eléggé ellustult.Nem volt kedve takarítani,nem járt el diákmunkázni meg a suliba se volt sok kedve bejárni.(a lány 21-a fiú 24).Eléggé negatívan állt a dolgokhoz.Utána májusban a fiú kérte, hogy tartsanak szabad nyarat.Mindenki azzal kavar akivel akar, de eggyütt maradnak közben, merthogy a fiúnak soha nem volt ilyen csajozgatós időszaka mert egymást követték a barátnői.Később kiderült hogy a lány elmult fél éves viselkedése miatt kérte ezt mert már nem volt biztos benne, hogy vele akar maradni.Csak ezt konkrétan soha nem mondta meg a lánynak.Mindig csak utalgatott, hogy bajok lesznek, de a lány nemértette ezeket.Na ezek a dolgok kiderültek és megbeszélték, hogy októberig kap időt megváltozni és, ha nem látja ezt a változást a fiú akkor szakítanak.A lány viszont egyetlen hét alatt megváltozott.A fiú viszont aztmondta, hogy ő nem tudja ezt a változást ennyire gyorsan elfogadni így időt kért.A lány vidékre ment az anyjához a fiú meg pesten maradt.A fiú közben összejött egy másik lánnyal és nagyon hanyagolta a lányt.Már alig alig találkoztak és beszélni sem tudtak, mert a lány alig tudta valahogyis elérni a fiút.Vagyis a fiú nemis adta meg igazándiból azt a bizonyos esélyt.Közben viszont olyanokat mondogatott a lánynak, hogy majd elköltöznek egy másik városba és ketten új életet kezdenek.Viszont most így szeptember előtt aztmondja, hogy nem tudja, hogy mitis akar igazándiból.Azzal a másik lánnyal szakítani akar minden féleképpen.Szerintetek akkor mit kéne tenni ebben az esetben.Mind fiúk mind lányok álláspontja érdekel.
2011. aug. 18. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kicsit bonyolult a történet, de szerintem én hagynám a srácot =)

16/Lány

2011. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
e ezt nagyon össze...hogyismondjam összekomplikáltad gyakorlatilag nem értemxdxd maugy nemlenne könnyeb szakitani minthogy itt jártok elméletileg de a történetbő adódóan már jópárszor megcsaltátok egymást pontosabban a fiu szakitsatok eza vonat elment tulajdonképpen mindektttő hibás a lány mert olyanná változott aki mellet nem lehet hosszuideig birni egy párkapcsolatban meg a fiu is mertutána már nem ugy tünik mintha adot volna esélyt változtatni ő elkönyvelte a csajt hogy kész vége amugy meg alapból eléggé hülye lehetsz már bocsi ha azokután hogy a pasid más csajjal jár te még nem dobtad
2011. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Komplikált tudom pont azért kérdeztem rá.Amúgymeg nagyon szeretem azért nem szakítok vele.Ezért érdekelne, hogy mondjuk te mint pasi ezt hogyan folytatnád?Adnál esélyt vagy nem?Stb...
2011. aug. 18. 14:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen betűvel kezdődik a fiú keresztneve?
2011. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
minek erőltetni azt, ami nem működik?
2011. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért érdekel a srác neve?Mi köze van ehez?
2011. aug. 18. 15:51
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy azért eröltetni mert szeretem.És ő is azt mondja, hogy szeret.
2011. aug. 18. 15:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Az őszinteség, tudni, mit akarsz, nem játszadozni a másikkal, nem talonban tartani nem csak a nők erkölcsi kötelessége.
2011. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
lusta vagyok elolvasni de egyél sok káposztát. az mindenen segít.
2011. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

jajajjjjj, ez túl hosszú, el sem olvasom,de valmelyik tanácsom tuti jó lesz:


Keressen mást mindekettő, vagy mindhárom.

Beszéljék meg.

Vetesse el, ha nincs rá készen.

Ha még nem terhes, feküdjenek le.

2011. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!