Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadhatok ki ha a barátom megnézi a csajokat az utcán?

Figyelt kérdés
Méghozzá akkor is ha én is ott vagyok... ?
2011. aug. 18. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

hát nem, miért ne nézheti!?


elmebaj.. -.- neki van jóga megnézni azt aki szeretne, neked nincs megtiltani neki, hogy ne tegye.

2011. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 BlackSword ***** válasza:
Egyáltalán nem jogos... Pasiból van... És úgy látszik se nem homokos se nem nyuszi... Azért mert megnéz más lányokat még nem jelenti, hogy meg akar csalni, vagy hogy nem tetszel neki... Végtére is valamiért veled van, és nem velük... Végtére is bármikor dobhatna...
2011. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor is megnézi az "étlapot" ha nem eszik.
2011. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hozd a sörétest.
2011. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést még hányszor fogják feltenni?

Valaki azt írja majd, hogy igen.

Mások, pl én, azt írom hogy szerintem nem, végtére is hűséget fogadott nem vakságot. Meg veled van nem mással. Spec én mindig mutatom a jó csajokat pasimnak, az utcán, hogy nézd annak milyen jó segge van, vagy nézd annak mekkora a melle, stb... Úgyis engem szeret. :D

20L

2011. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velünk is.. A barátom nézegeti a lányokat az utcán miközben az én kezemet fogja. Halálosan idegesítő és nagyon rossz érzés. Megmondtam neki, hogy nézegesse őket felőlem, csak ne az arcom előtt. Ezek után is nézegette és utána jött az, hogy én is elkezdtem nézegetni a fiúkat, meg rájuk mosolyogtam, utánuk néztem és utána rájött, hogy milyen rossz érzés, azóta visszafogja magát :D
2011. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de ha vele vagyok, akkor miért érez késztetést h másokat bámuljon? és ne velem foglalkozzon? ezt árulja már el valaki.
2011. aug. 18. 19:33
 8/21 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem szoktam olvasgatni meg bogarászni a kérdéseket. kíváncsi vagyok ki mit gondol... nem mindig ugyanaz válaszol.
2011. aug. 18. 19:35
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan, de akkor megbocsájtható ha rájuk néz aztán úgy gondolja, hogy Te sokkal szebb, dögösebb vagy. :)
2011. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem. Hűséget fogadott, nem vakságot.
2011. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!