Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt meg fogom bánni egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg fogom bánni egyszer?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok. Életem során nem volt túl sok barátnőm, szám szerint 3. Nem vagyok az a tipikus "jó pasi" sem.

Most van egy lány (25 éves), aki gyönyörű, életem legszebb nője, nem is értem, mit szeret rajtam, odáig van értem, kedves, aranyos, okos. De én csak szeretni tudom, nem tudok belé szerelmes lenni sajnos. Mondtam neki, hogy legyen vége, de ő sírt, és könyörgött, hogy ne, mert nagyon szeret, én vagyok az eddigi egyedüli normális férfi az életében, stb. De nem akarok neki fájdalmat okozni azzal, hogy nem tudom úgy szeretni, ahogy ő engem sajnos. Igaz, már elég idős vagyok, nem hiszem, hogy jön valaha is még ilyen szép, aranyos lány, aki ennyire fog szeretni, de úgy döntöttem, hogy mégis szakítok vele, akármennyire is fáj neki, meg nekem is.


Meg fogom még ezt bánni, hogy elengedem?


2011. aug. 19. 10:23
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
42%
te örökszűz!
2011. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megbánnád mert nem minden nő ilyen szerintem próbálj meg belé szerelmes lenné és éld le vele az életed. :D
2011. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Az lehet a baj, hogy hozzászoktam az egyedülléthez? Eddig mindig engem dobtak, nekem is új ez a helyzet.

Nem tudom elképzelni vele a jövőt.

2011. aug. 19. 10:26
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elképzelni a jövőt, elég ha éled vele. Megpróbáljátok, ha nem működik utána még mindig szakíthattok.
2011. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Én biztos nem utasítottam volna el.. Ha nem is vagy egy álom faszi akkor is valószívűleg az utolsó ilyen esélyedet vágtad el ezzel.. Egy 10évvel fiatalabb csaj, aki odáig van érted, keves, szép stb.. Mi kell még..?


vagy esetleg Meleg vagy..?

2011. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy fogod bánni, ha nem a virágról-virágra fajta vagy, de nagyon jól döntöttél, egy ha még szóba áll majd veled évek múlva is meg fogja köszönni, még fiatal, ha még pár évig hitegetted volna akkor avval tönkreteszed az életét. Neked is jönni fog valaki, és ha nem is olyan szép mint ez a lány, ha szerelmes leszel belé akkor a legszebbnek fogod látni a világon! Tudom h neked is fáj, de JÓL DÖNTÖTTÉL!!!
2011. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Azt mondja, neki az is elég, ha csak ennyire szeretem, ahogy eddig, nem kell, hogy szerelmes legyek belé.

Ő gyereket akar nekem szülni stb. De én nem tudom vele ezeket elképzelni.

2011. aug. 19. 10:38
 8/37 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani amit az előbb! Jól döntöttél! Bár vannak szempontok... pl mióta vagy vele? Mert szerelem elmúlik ill. átalakul 1-2 után, ha régóta vagy vele akkor lehet hogy ez van, csak nem tudod ezt átérezni lévén hogy nem volt még részed ilyenben. Az is megfoltolandó, hogy egy lány, aki tudja hogy nem szeretik igazán, oda akar gyereket szülni. Vagy nagyon meggondolatlan a lány, vagy még nem elég érett, de az is lehet h beletörődött hogy ritka a normális férfi, és mivel talált egy ilyet beletörődik hogy nincs jobb??
2011. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
3 hónapja tart a dolog.
2011. aug. 19. 10:47
 10/37 anonim ***** válasza:
És jó vele?
2011. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!