Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bízik bennem? Azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízik bennem? Azért nem akar velem járni, mert attól fél, hogy majd egyszer én fogom megunni és otthagyni, van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves srác vagyok, pár hónapja iwiwen rámírt egy lány, először msnen dumáltunk, jókat beszélgettünk, eleinte is tetszett, kedveltem, bár nem látszott rajtam, nem mutattam ki semmit. Majd találkoztunk, de még nem éreztem iránta semmi nagyon komolyat, ő folyton próbálkozott de én valahogy közömbösnek tűntem, pedig igazából nagyon is érdekelt, mégis távolságot tartottam, mert nekem idő kell, hogy igazán kialakuljon valami. Egyszer csak elege lett és otthagyott, azt írta ne keressem többet. Én mégis megpróbáltam, innentől kezdve én igyekeztem megmutatni neki, hogy tényleg igazán érdekel és fontos nekem és hogy mennyire megszerettem. Megkerestem hol lakik, elmentem hozzá, órákat vártam rá, azt hittem innentől kezdve elfogja ezt hinni nekem. Ez pont egy hete volt, de hiába próbáltam ettől kezdve mutatni dolgokat, egyszerűen bármit csináltam, mindig egy kicsivel többre vágyott, én meg mindig le voltam maradva úgymond, és ezért neki mindig úgy tűnt, hogy csak a megrendelésére cselekszem és nem őszintén, azt hitte átverem és csak meg akarom szerezni mint lány és amúgy meg biztos nem érdekel. Pedig én egyáltalán nem csak egy rövid, futó dolgot akartam, komolyan gondolom tényleg közel áll hozzám. Végül tegnap előtt elhagyott úgymond, bár sose jártunk, arra hivatkozva, hogy ugyan teccem neki és szeretne szeretni, de nem akar belemenni egy kétes kapcsolatba, mert a vesztébe rohan, nem bízik bennem és én fogom elhagyni úgyis, ezért inkább ne legyen semmi. Próbáltam vele megbeszélni ezt, és minden mást is, de semmi jó nem lett belőle. A végén már magamból is kifordultam, teljesen összevissza dolgokat mondtam neki, meg is értem őt, hogy végül elege lett. Viszont őszintén szólva azt hiszem, hogy magában sem bízik, hogy el se hiszi, el se akarja hinni, hogy valaki így megszeretheti, és hogy nem minden ember ugyanolyan, képtelen elfogadni, hogy én másmilyen vagyok. Anélkül akart bízni bennem hogy igazán megismert volna...
2010. júl. 7. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd a pic.sába az ilyen hisztis libát
2010. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Muhaha... Ha a csaj szándékosan csinálta volna, tanítani kellene a trükkjeit! Így kell szétszívatni egy pasit! Te meg looser vagy édes öcsém: ha tetszik a csaj, akkor adj visszajelzést, ne futtasd, mert minek; ha meg nem, akkor ne rinyálj, ha nem nyomul rád!
2010. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát elég ellentmondásos vagy az elején még nem kellet aztán zaklatni kezted és ráijesztetél hogy neked ő a nagy ő....

Nem tudot rajtad eligazodni, és nem is akkar hosszutávú kapcsoltot 21 évesen.

2010. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21:21 Hagynám is, de az az idegesítő, hogy amúgy minden jó lehetne, jó vele és tetszik és énis neki, csak ittvan ez a baromság köztünk...
2010. júl. 7. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
De ott van az a baromsság szóval kár teperni kers valaki mást.
2010. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a következőket tenném: odaállni elé, megmondani: "nagyon érdekelsz! Megértem, ha még most óvatos vagy, de az idő majd bizonyít! Meg fogod látni, hogy komolyan gondolom!" És tartsd is magad ehhez! Ha a csaj nem kifogásnak szánta, amit mondott, akkor ezzel szerintem meg lehet győzni.

Kérdésedre válaszolva: ettől szerintem a legtöbb lány tart, hogy megunnak, ott hagynak minket, az nagyon megalázó és fájdalmas tud lenni, ha már érzelmek is kialakultak. De hát nem élheti le úgy az életét, hogy ettől tart. Ő is ugyanúgy vágyik egy jó kapcsolatra, mint minenki más. Biztosan csalódott már.

Mondjuk az nem illik a személyiségébe, hogy rád írt, tulajdonképpen ő kezdeményezett. Én is óvatos meg gyanakvó vagyok, és soha nem tennék kezdő lépéseket egy pasi felé. Szóval nem tudom, itt van valami ellentmondás.

Nincs szerintem veszve semmi, mert hát nem csináltál semmi rosszat...ha bizonyítasz neki, majd másképp áll hozzád:)

2010. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ennek a lánynak tudnia kéne hoyg a szerelem annyi, mint odaadni a szíved valakinek és közben azt remélni hogy nem fogja összetörni.

nem te tehetsz róla neki kellett volna látni hogy szereted igazán szerelmes az az ember, aki fel tud izgatni a homlokod csókolásával, vagy a szemedbe mosolyog, vagy egyszerűen csak bámul maga elé. azért hívják ezt szerlembe esésnek mert nm kell kényszerítened magad az rá, csak megtörténik.

Ha kétségbe esel hogy elhagyott, ne tedd ez nem a te veszteséged, hanem az övé, mert ő veszti el azt az embert aki soha nem mondott volna le róla..

2010. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!