Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van barátnőtök, írtok egy lány haverotoknak olyat hogy "valamelyik nap eszembe voltál, tudod csak úgy". Meg úgy köszönsz hogy csókolom, a csaj meg csókoljad. A pasi meg kár hogy nem tehetem mert nem vok otthon. Ez mi már?

Figyelt kérdés
ezt most mire véljem?a pasim fenmaradt nállam facebookon,és a levelekböl se lépett ki.ott láttam:(((
2011. aug. 19. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
meg twinkynek persze...
2011. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Ha még ilyen tizenéves, szerintem poén lehet, vagy érted ilyenkor még annyi mindenkivel van napi kapcsolatban az ember, akikkel ki tudja ez milyen hülyéskedésük...(ez a csókolomos)

Bár, tényleg olyan flörtölés szaga van annak, amiket ír.

Engem zavarna, de tőle nem tudod megkérdezni? Ha ő hagyta szem előtt, akkor nyugodtan szóba hozhatod szerinem.

2011. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 twinky ***** válasza:
78%

En vagyok az agybarom, meg a tobbiek, te nyomorult kis szarcsimbok. A tokom tele van azzal a sok kis pondroval, aki a szutyok fb-n eli az eletet. Ott aztan jonnek a konspiraciok meg a talalgatasok, hogy ezt miert irta, miert nem ir, miert nem lajkol.

Agyhalott gyokerek vagytok. Attol, hogy nem lep ki, rapillantasz, kilepsz - ennyi. Bazz, beszeld meg vele, ha egy kicsivel tobb intelligenciaval aldott meg a termeszet, mint egy doglott hintalovat. Vagy sirj orak hosszatt a virtualis kis vilagodban.


Lehet toroltetni a kommentet, mert elragadtattam magam...

2011. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
tudom,h nem szabadott volna elolvasnom,tisztában vagyok vele.és ha nem lennék ilyen kíváncsi nem lenne probléma.de azért hülyeséget is mondtál,mert nem vok fb függő,sőt net függő sem.de mostanában jó utána nézni dolgoknak,vagy tanácsot kérni vkitől,aki talán átérzi a dolgokat...na mind1 is nem vitázom,mert mindenkinek más a véleménye...
2011. aug. 20. 20:28
 15/17 twinky ***** válasza:
100%
Mondom, elragadtattam magam. Sajnalom. De akkor is beszeld meg vele. Legy oszinte vele.
2011. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bizonyára már nem jártok azótaxD de azért írom, haverságból írhatod h csókolom lazán..
2013. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%
Persze, azt bárkinek írhatjuk, hogy Csókolom, de a csaj utána kérte, hogy csókoljad, mire a pasi: kár hogy nem teheti, mert nincs otthon…ez már célozgatás. Kétszínű, hamis pasinak tűnik a kérdező exe…legalábbis gondolom már az! :D
2014. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!