Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, Lányok! Mi ti véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Lányok! Mi ti véleményetek? Szakítsak vagy türjek? Tovább lent!

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyunk 2éve.Szeretjük egymást,az az én öt,aztán ő hogy mit érez nem tudom.Első szerelem mindkettönk számára.Minden oké.Tök jól meg vagyunk,ha én türök neki,dehát ez csak természetes.

Én 3éve ismerem a barátomat.A barátomnak van egy gyerekkori nagyon nagyon nagyon jó barátnöje.Imádnak együtt lenni talál a szó,és hála Istennek ez a csaj 3évvel nagyobb.

A mi kapcsolatunk eléggé komolynak mondható.

A lány romániába költzött a szüleivel,de minden évben hazalátogatnak mert itt élnek a nagyszülei.Amikor itt van a párom teljesen másképp viselkedik és teljesen másképp viszonyul hozzám.Ilyenkor filmeznek együtt,sétálgatnak dumálnak.Le nem mondaná értem,vagyis azért hogy velem legyen semmiért.

Nem elég az én bajom hogy itt van 3 honapig,kiderül,hogy ide költözik,az az Érdre,hogy tudjon Pesten járni egyetemre.Nem mondhatom hogy folyton,de majdnem minden délelött együtt sétálgatnak,elment a könyvtárba vele,filmezgetnek,söt mostanság délután is akarnak találkozni!

És még a legjobbat nem montam el ,egymás mellett laknak.Egy tömbházban,a párom a 6.os szám alatt a lány meg az 5.ös szám alatt.Én 2utcával feljebb lakom.Rengeteget küzdöttem és türtem már a páromnak és sok mindent megtettem már a páromért.A kapcsolatunk fennmaradása érdekében!

Nem tudom hogyha megéri-e a küzdelem,szerintetek?

És baromira félek a megcsalástol,a párom folyton hangoztatja hogy nagyon szeret,egyszerüen imád én vagyok az élete.de még is egy kerek napot nem találkoztunk és ha a drága baratnöje lehivja öt délután vele megy le és nem velem,mert a multkor mikor lehivta a lány öt,ö nem tudott lemenni mert éppen nálla voltam és nem szeretné öt visszautasítani megint!

Szerintetek mit tegyek?Harcoljak vagy hadjam ott?

Megéri vagy kár a gözért?

Szerintetek megcsalna?Vagy már megtette?

Mit tegyek?

(Hozzá füzném azt is hogy a lány épp most van tul egy komoly kapcsolaton,csupán bulinzni akaró "engedd el a hajam" típus!)


2011. aug. 19. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Horváth Derona ***** válasza:
85%
Beszélj vele! Mondd meg neki, hogy nem akarod elveszíteni, és hogy fontos neked! Aztán ha a dolgok nem változnak, vagy rosszabodnak, akkor D-O-B-D! Sok sikert remélem együtt maradtok!
2011. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
én biztos nem tűrném...a lány barát még oké lenne,hogyha te is rendesen beleférnél az idejébe és nem ő lenne a fontosabb
2011. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elöször is köszönöm a gyors válaszokat! :>

Az én életkorom 18 a párom meg 19 éves.

2011. aug. 19. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ott, sokkal hasznosabban is tölthetnéd az idődet.

mondjuk egy helyesírási szótárral.

2011. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad mindent eltűrni. Ha tényleg sokat tűrtél már akkor ezt ne hagyd annyiban. Én is javaslom, hogy próbáld vele megértetni. Ha nem hatásos akkor hagyd ott. Én is 3 évet voltam egy olyan ember mellett, ahol mindent el kellett tűrnöm és sose lehetett igazam. Végül ennek ellenére még mindig ő dobott ki engem egy hasonló "barátnője" miatt. Azóta tudom, hogy nem vagyok köteles eltűrni semmit ha valami nem tetszik.
2011. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

amúgy ne tűrd, egyértelmű, hogy nem vagy olyan fontos neki, mint a másik lány.

lehet kedvel, lehet szeret, de semmiképp sem szerelmes beléd.

2011. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám elviselni! Velünk is volt ilyen, bár azért ennél enyhébb verzió, hetente, vagy kéthetente találkoztak kb fél órára, de azért ezek eléggé érzelgős beszélgetések voltak szerintem a falra másztam tőle...

aztán amikor már nem bírtam tovább akkor nyilván látta rajtam, hogy valami nem oké, elmondtam nagynehezen hogy mi a baj ( nem akartam először, mert igazából nem sok közöm van hozzá, hogy kivel barátkozik), aztán kiszedte belőlem és azóta se találkoztak a lánnyal.

Nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, de akkor is, ő csak egy barát, te meg elvileg az a lány vagy, akivel az életét akarja leélni jó esetben. Gondolom van még rengeteg barátja a barátodnak, akkor se maradna egyedül.

De ez azért durva, hogy ennyiszer találkoznak, erről muszáj beszélnetek, ez azért kemény helyzet... és megalázó is kissé számodra, ne hagyd!

2011. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 20. 09:19
 10/12 anonim válasza:
Szerintem mindenképp beszéljétek meg! Mondd el neki mit érzel és, hogy rosszul esik amit csinál...
2011. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!