Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lejjebb említett szöveghez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h van egy lány aki nekem nagyon tetszik. A csaj idősebb tőlem 1 évvel,viszont éppen van neki pasija,aki ránézésre a csajtól is idősebb kb. 1 évvel. Hiába próbálok neki írni,visszaír, de egy idő után nem,mert a pasija ellenőrzi neki a facebook-jat.(nemértem miert adja meg neki a jelszavat,de mind1).Multkor irogattam vele eleg sokat,de aztan kaptam a hirt h majdnem szetment a pasijaval ez miatt,mert az nagyon féltékeny a csajra.(van is oka rá mert a looser) Ezert nemszok visszairni,de a kepeimet like-olja meg bökdös is fb-n. Röviden mondva, nemtudom mitévő legyek... Szerintetek reménytelen a helyzetem ?? pls HELP !
2011. okt. 26. 21:03
1 2
 1/11 anonim válasza:

Soha semmi nem reménytelen. Kezdj el ismerkedni más lányokkal, légy láthatóan boldog, vidám, és könnyen lehet, hogy rá fog jönni, hogy a pasija egy looser, és te kellesz neki.

Ha pedig nem jön rá, akkor feleslegesen ragadnál le nála, mert nem érdemel meg téged!

2011. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ami foglalt az foglalt. Ráadásul csak facebookoltok. Semmi esély sincs max arra ha srác előbb utóbb megkeres, és nem egy bökésre a facebookon.
2011. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

1. Joga van a barátjának megadni a facebook jelszavát. Neked kurv*ra nem kéne belekavarni már egy meglévő kapcsolatba. Nem azért mondom de elégé béna gyerek lehetsz ha nem vagy képes egy egyedülálló csajra nyomulni...


20/F

2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Miért ne nyomulhatna egy kapcsolatban lévő lányra? Úgyis a lány dönt majd. Ez nem bekavarás. Ha neked van egy gyenge, régi autód talán nem ülnél át szívesen egy jobb újba? Ugyan már.
2011. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem csak facebookolunk, csak az a helyzet h 2 hete láttam őt először es rakerestem fb-n.. szokunk talalkozni,mert ő oda jár táncra,ahova jar az osztalyunk tancot tanulni a ballagasra....
2011. okt. 26. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy ne fácsén éld az életed, hanem menj oda hozzá és beszélgess erről négyszemközt. Vélemény?
2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor azt ajánlom legyél pofátlan és hívd el randira. Ha tényleg loser az ürge és amúgy is szarban a haza, akkor simán összejöttök.
2011. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mért ne nyomulhatna? Talán azért mert jó lenne tiszteletben tartani azokat akik kapcsolatban vannak. Ezért mondom ezt. Sajnos manapság ez a gondolkodási mód van jelen. Kár hogy csak páran vannak azon véleményen mint amin én vagyok...


20/F

2011. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Igen, tartsa tiszteletben más kapcsolatát, amennyiben ők jól megvannak. Akkor tényleg ne kavarjon be, igazad van. Viszont ha a lány már kifele kacsingat akkor teljesen felesleges védeni a dolgot, hiszen előbb vagy utóbb úgyis dobja a pasiját. Ez esetben meg miért ne jöhetne vele össze?

Ha zavarná a lányt "barátunk" udvarlása, legyeskedése, elküldené melegebb éghajlatra. Ekkor tényleg nem szabadna tovább zaklatni. De így? Miért ne? Hajrááá!

2011. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A like-olás meg a bökés már kikacsintás? Nemár.
2011. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!