Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudja a barátnőm hogy útálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja a barátnőm hogy útálom azt amikor a volt barátjával találkozik, és mégis . Miért?

Figyelt kérdés
Tudja hogy idegesít, és fáj nekem, hogy találkozik a volt barátjával, és mégis minden nap beszélnek, és heti 1-2x találkoznak.Szeretem őt, és ő is engem, tudom ! Mit tegyek ?
2011. szept. 14. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
dugja.
2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ultimátum!
2011. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azt bebukna, mert az exet valasztana...
2011. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy ha mégegyszer találkozik vele, te lelépsz. Ha flegmán kitör, hogy mit szólsz bele, meg nincs jogod korlátozni, akkor dobd ki a francba, az ilyen az első adandó alkalommal meg fog csalni, ha még eddig nem tette meg. Ha meg nem találkozik vele örülj, mint majom a farkának.
2011. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kekszemufiu ***** válasza:
Szerintem is szexel az exevel....
2011. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Dobd ki, és felejtsd el! 29F
2011. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Találkozgass te is az exeddel, de szerintem az sem hatná meg!

Ha annyi esze nincs hogy belegondoljon a helyzetedbe hogy hogy eshet ez neked, akkor egy ostoba liba, és nem vagy fontos neki!

Lehet fontosabb neki az exe? Mert ezt érezteti veled, ha nem foglalkozik azzal hogy neked ez rossz!

Szakítottak, közben lettél te!

Minek röföget össze vele nemhogy minden nap, hanem úgy egyáltalán???

Ha te nem lennél, meg a volt pasijának sem lenne senkije, akor ok!

De így?

Mutasd meg neki a hozzászólásokat!


A barátnődnek szól a következő pár sor: hé, haver, szereted a barátodat, vagy nem?

Ha szeretd akkor gondolkozz, és hagyj fel ezzel a baromsággal!

Ha a volt pasid a fontosabb, akkor meg miért szakítottatok? Minek neked más, ha ez van?

Gondolkozz el, mert ez nem normális! Gondold magad szegény barátod helyébe!

Na ugye...

2011. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A negyedik válaszolónak igaza van.

Ha pedig tudja, hogy neked ez rossz, akkor direkt csinálja és valószínűleg csak kihasznál téged, mert ha fontos lennél neki, akkor hiába van jóban az exével, már csak jóérzésből sem találkozna vele.

Vágd rendesen pofán, hogy megtanulja hol a helye.

2011. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Bunkó liba.
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
basz.d ki a pi.csába egy r.ohadt k.urva az ilyen és nem szeret... az biztos... ha az én barátomnak például esze ágában sincs még szóba állni se az exével pedig nem haragban váltak el. de én dobnám ha találkozgatnának.
2011. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!